Klausimai apie GraikijaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Graikija
prieš 5 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Keliauju vienas. Norėjau pasitikslinti, ar man būtų saugu keliauti po salą vienam. Konkretus maršrutas iš Alykano keliu į šiaurę iki Xigia paplūdimio. Tikrai per visą kelio ilgį yra keletas įstaigų, tad važiuoti nebus baisu.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena visiems, aš eisiu kuo greičiau, pasakykite man, kur galite žaisti gerą pokerį?
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena!Klausimas:kaip is Paralia Katerini nuvykti i Platamonas,Neo Pori?Patarkite artimiausius gerus paplūdimius P.Katerini,gal kas gali papasakoti apie savo atostogas P.Katerini 2017m.
prieš 6 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena. Į Graikiją vykstame liepos pabaigoje 20 dieną, o mūsų pasirinkimas svyruoja tarp Kretos ir Rodo. Pirmiausia juos domina paplūdimiai, vėliau 3-4 žvaigždučių viešbučiai. Pasakyk man prašau!
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
Kur tiksliai gegužę Graikijoje geriau atsipalaiduoti? (salos, Atėnai). Ar galite man padėti išsirinkti viešbutį?
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 17 atsakymų
Laba diena! Su vyru vykstame į šį viešbutį nuo gegužės 29 d. 11 dienų. Norėčiau suprasti, kaip patogu išlipti iš viešbučio vakarais? Ar yra viešasis transportas, taksi
prieš 7 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki! Turiu tokį klausimą visiems. Noriu įsigyti nebrangų nekilnojamąjį turtą ant jūros kranto Graikijoje, yra informacija, kad galima sutikti kažkur apie 15 tūkstančių eurų. Ar tai tikra? Ribotą laiką planuoju ten ilsėtis su šeima. O likusį laikotarpį – nuomai. Siekiant visiškai kompensuoti išlaidas per 5 metus ir tada gauti grynąjį pelną. Prašau jūsų minčių ir idėjų šiuo klausimu. Iš anksto dėkoju.
prieš 7 metus  •  12 prenumeratorių 20 atsakymų
Kas buvo „Forest Park“ viešbutyje, pasakykite, kaip ten maistas? Ar suaugusiems užtenka dalinio maitinimo? Ar jie vakarienei patiekia mėsą, vaisius? Kokiu kiekiu? Girdėjau, kad nėra švediško stalo, o virtuvės šefas pats kloja indus. O jei žmogus nevalgo? kaip būti? Vis tiek domina. Kiek toli iki artimiausio miesto? Ar galima vaikščioti. Šį viešbutį rekomenduoja kelionių organizatorius Mouzenidis. Ar galite juo pasitikėti?
prieš 8 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kaip maistas viešbutyje? ar galima be problemu papildyti degalu automobili? O kaip su banko kortelėmis? Koks dabar požiūris į turistus?
prieš 9 metus  •  9 prenumeratorių 16 atsakymų
Ar galima maistą užsisakyti, o ne tik pasigaminti patiems?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar