Klausimai apie GraikijaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Graikija
Pasakyk man, prašau, iš kurio operatoriaus apsimoka pirkti SIM kortelę ir kiek tai kainuos? Internetas reikalingas bendravimui su artimaisiais + Google maps naudojimas. 5 dienoms. Ačiū iš anksto.
prieš 4 metų  •  4 abonentas 2 atsakymai
Atsakyti į el paštu [email protected]
prieš 9 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sakykit kokia SIM kortele pirkt Graikijoje kad naudotum internetu?Ar ten galima nusipirkti modemą?Aciu.
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Už dėkingumą reikia pervesti nedidelę pakuotę su drabužiais! kilogramo svorio. Jie ateis, pasiims ir padėkos. Prašome atsakyti, kas į Kretą.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Registratūroje.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar tai taksofono kortelė? O kokia jo įprastinė vertė eurais?(kokie nominalai)? Kur geriausia pirkti?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Turiu galvoje ne Wi-Fi kur nors registratūroje ar baruose, o Wi-Fi arba galimybę tiesiogiai prisijungti prie interneto tiesiog kambariuose, ilgalaikiam darbui. Tiks net mokamas variantas. Labai reikia žinoti.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
ten dabar mama labai nori kazkaip su ja susisiekti.... jos telefonas neatsiliepia
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Norėčiau pasiimti nešiojamąjį kompiuterį ir prisijungti prie interneto bendrauti su artimaisiais. Iš anksto dėkoju
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar galite pasakyti, ar viešbutyje yra belaidis internetas? Jei taip, kur: vestibiulyje, kambariuose ar prie baseinų? Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Sakykite, kas geriau, pirkti vietinę SIM kortelę atostogų laikotarpiui ar naudoti tel.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki ) Ar kas nors žino, ar kambariuose yra nemokamas WI-FI?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
A WIFI estj??
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kambaryje ar bent jau fojė? Jei ne, patarkite, kur jį galite rasti netoliese?)) Ačiū iš anksto)
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Man labai reikia, prašau !!!!!!!!!!!!!!! Būsiu dėkingas
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Ar viešbutyje yra „way-fi“? Ar man reikia mokėti už naudojimąsi internetu?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Nuo rugpjūčio pradžios būsime REA HOTEL 3*. Pasakyk man, kaip pigiau skambinti į Rusiją, taip pat kituose atsiliepimuose skaičiau, kad viešbutyje yra didelių tarakonų ir uodų ir mūsų Raptors jų nepriima.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Draugai, pasakykite man, kaip pigiai skambinti iš Graikijos (Kretos) į Izraelį. Gal nusipirkti telefono kortelę? ir kiek kainuoja? Dėkoju :)
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar turiu mokėti už gultus paplūdimyje, kiek? Kiek kainuoja automobilis per dieną?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Ar šiame viešbutyje veikia belaidis internetas?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Bevielis internetas
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mane domina ryšys su namu. Kas pelningiau – neto ar pirkti jų SIM korteles?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Taip ar ne, mokama ar ne
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Noriu užsisakyti kambarį šiame viešbutyje, bet nerandu Graikijos viešbučių su kambariais sąraše?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Negaliu rasti autobuso Kijevas–Salonikai tvarkaraščio. Aš tik žinau, kad jis eina per Umaną ir Odesą. LABAI BŪTINA žinoti, kiek užtruks kelionė, ar bus keltų perėja? Didelis aciu is anksto
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki!Prašau pasakyti, kuriuose viešbučiuose yra wi-fi.Viešbučiai yra 4-5 žvaigždučių.Ačiū!!
prieš 14 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ar lengva keltu nuvykti iš Santorinio į Pirėją?
prieš 16 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar