Klausimai apie TunisasBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tunisas
Sakykite, kaip susisiekimas Tunise? Ar man reikia pirkti SIM kortelę kaip Egipte? Jei taip, kur ir kokia kaina?
prieš 5 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Nuo 2016-11-06 iki 2016-06-21 ilsėjausi Tunise Monastire viešbutyje Eden Club 3 *. Susidraugavau su berniuku animatoriumi Leo. Vakar vakare dalyvavau jų šou. Savo kontaktus jis surašė ant popieriaus lapo. Rūbinėje kilo toks šurmulys, šitas popierius kažkur dingo. Apie jį prisiminiau tik tada, kai buvau kambaryje ir kraunausi lagaminą. Meilės istorijos nebuvo. Tiesiog įdomu pabendrauti. Kaip socialiniame tinkle rasti šį animatorių. tinklai?
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar pačiame Mahdijoje yra vietinių komunikacijos salonų, kur, jei turiu tarptautinio paso kopiją, gali man parduoti SIM kortelę? Kiek tai kainuoja? Man svarbiausia, kad 3g veiktų. Dėkoju
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
važiuojame į tunisą, kaip ir kur nusipirkti startinį paketą tunise ir kiek kainuoja skambinti iš Tuniso į Ukrainą
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Pasakyk man prašau .. ar El Mouradi Mahdia viešbutyje yra bevielis internetas ir kiek kainuoja valanda
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar kambariuose yra internetas ir kiek jis kainuoja? Kurį operatorių pasirinkti nebrangiai mob. jungtys?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
su darbo specifika jums reikalingas internetas!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
domina pats nebrangus Rusijos operatorius iš Sankt Peterburgo!
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
skambinti į rusiją
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar galite man pasakyti: 1) ar Wi-Fi šiame viešbutyje veikia tik vestibiulyje ar visame viešbutyje? mokama? Jei mokama, kiek tai kainuoja? 2) Ar kambaryje yra seifas? Ir ta pati – kaina? Faktas yra tas, kad įvairiose svetainėse randu visiškai skirtingą informaciją .. Internetas yra svarbus, nes negaliu išeiti iš darbo. Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki. Reikėjo susisiekti su viešbučiu. Ar jie turi savo el. telefono numeris??? Labai tikiuosi jūsų pagalbos. dėkoju
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sakykite, ar yra nemokamas wi-fi viešbutyje ar kur nors netoliese (iš gretimų viešbučių, kavinių ir pan.)? Ar šalia yra interneto kavinė ir kiek ji kainuoja, kiek kainuoja internetas viešbutyje?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ar fojė, kambariuose yra bevielis internetas? Mokama/nemokama? Jei mokama, tai kiek?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Labai reikia!!!
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Mokėjimo kortelės (a la Turkija) kiek jos kainuoja ir kiek vienetų yra? Per tarptinklinį ryšį su SIM kortele aš nenoriu.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
ar viesbutyje yra internetas,ar verta neštis netbook'ą,atsakyk kas nors.Mano vadybininkas sakė ne.O mano draugas iš Tuniso sako,kad yra,bet už mokestį.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Kiek kainuoja telefono kortelė skambinant iš Tuniso į Rusiją?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kaip tik skrisdami į Turkiją pasinaudojo pigiausiu tarptinklinio ryšio tarifu tele2.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
aštuoni
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Koks ryšys Tunise? Norėdami skambinti į Rusiją, Ukrainą, galite naudotis vietinio operatoriaus paslaugomis (kaip, pavyzdžiui, Turkijoje)? Kokia kaina?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Žmona šiame viešbutyje. Bendravimas mano sąskaita. Ačiū. Valerijus.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Rytoj skrendam ilsėtis, norėtum sužinoti ar yra internetas?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Turiu omenyje el
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Prašau pasakyti, kas ten buvo – ar viešbutyje bent registratūroje yra bevielis internetas, ar bent koks internetas? Ačiū iš anksto!
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar „Belle Azure“ yra interneto ryšys? Buvau prieš dvejus metus, bet nekreipiau dėmesio, atrodė, kad fojė sedi žmonės su nešiojamaisiais kompiuteriais.Bet kaip yra iš tikrųjų?
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar