Klausimai apie KrymasBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Krymas
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 7 metus  •  4 abonentas 1 atsakymas
Į Ukrainą būtina keliauti automobiliu. Nežinau kokios dabar kelių eismo taisyklės.Turiu ukrainietišką pasą.Automobilis priklauso draugui. Jam nedalyvaujant, aš galėsiu išvykti iš Krymo į Ukrainą ir grįžti atgal. Kokie dokumentai reikalingi?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Pasakykite man svetainę, LOK Aivazovskoye, aš tiesiog nerandu
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena,buvo jusu ukrainietiško operatoriaus numeris,bet kadangi pasikeitė ryšys,norėčiau su jumis susisiekti!Važiuojame pailsėti!Rašykite rusiško operatoriaus numerį!
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
norint susisiekti su viešbučiu, reikia mobiliojo telefono numerio
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Paaiškinkite, kodėl nėra naujų atsiliepimų, bet bendras įvertinimas „krenta“? Su kuo tai susiję? Kaip veikia skaitiklis? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Atstovauju šių 2 įstaigų savininkui: http://www.turpravda.ua/uc/yalta/Chayka-h26392.html http://www.turpravda.ua/uc/yalta/Ellingi_v_Jalte-h39607.html Taip pat yra 2 klausimai: 1) Ar galima savo profiliuose talpinti dideles nuotraukas (ne tik priedus prie atsiliepimų, bet būtent dideles nuotraukas? Jei taip, tai kaip, kiek ir kiek mums tai kainuos? 2) Kaip savo profilyje „TurPravda“ galite įdėti nuorodas į mūsų svetainę? Ar svetainėje galima įdėti mygtukus, skirtus perėjimui prie komentarų „TurPravda“? Ir ar tikrai įmanoma, kad mūsų svetainėje palikti komentarai būtų rodomi TurPravda. ir atvirkščiai? Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
planuojame kelione...ar verta su savimi pasiimti nešiojamąjį kompiuterį
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
jis turi paprastą telefoną
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Norėdami patikslinti informaciją apie poilsį jūsų kurorte rugpjūčio mėnesį?!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Norėčiau paskambinti tiesiai į pensioną
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Negalėjau gauti aiškaus atsakymo iš darbuotojų... :( Prašome padėti, jei kas nors turi.
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
reikalingas darbui
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar mobiliojo ryšio operatorius Life užtikrintai priima kampinį ryšį, ar geriau prisijungti prie MTS?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašome atsakyti į [email protected]. Pagarbiai Viktoras
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Į kurį traukinį geriau sėsti, kad tokie elementarūs dalykai kaip karštas vanduo, mašinos ir tualeto švara būtų normalūs (Ukrainos traukiniai tuo pasigirti negali). Prašome nurodyti pasirinkto traukinio numerį.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 15 atsakymų
skambučių į Rusiją bus nedaug, daugiausia – internetu ir vietiniais skambučiais.
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Puslapyje į pensionatą yra mobiliojo telefono numeris, kuris nėra aptarnaujamas - atnaujinkite informaciją, nuo 2012 m. Arba pasakykite man, kaip galite susisiekti su šio pensiono savininkais. mano el. pašto adresas: [email protected] Su visa pagarba, Andrew
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Suprantu, kad „Tes-Hotel“ direktorius norėjo greitai išspręsti darbuotojų samdymo problemą, kad pereitų prie kitos problemos sprendimo ir pelno gavimo! Jūs susitarėte, kad Lyubov Vasilievna ir Zoya Leonidovna dirbtų su jumis! Susidūriau su specifine situacija, kai pagal skelbimą atėjau į pokalbį nagų priežiūros meistrei ir užuot kompetentingai ir atsakingai atlikę savo pareigas, ėmė mane žeminti ir kaskart atidėliojau pokalbio susitikimą su labai svarbia. ir visada užimta Lyubov Vasilievna! Kodėl jie mane įdarbino, kai pokalbis su manimi buvo jų darbo dalis? Dabar jie patys lipdo nagus savo klientams, jiems iš akrilo išklojami dinozaurai ir istorinės figūros už pasakiškus pinigus?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar kambariuose yra internetas?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Birželio mėnesį draugai iškėlė Sidabrines vestuves, pernai (birželio mėnesį) ilsėjosi ir apžiūrėjo nuostabius kambarius 8 pastato 1 aukšte su vaizdu į upę! Dviejų gretimų kambarių durys su vaizdu į nedidelį plotelį, apsuptą rožių lysvėmis!Svajojome sugrįžti po metų, o dabar siekiame, kad svajonė išsipildytų! Su kai kuriais kambarių savininkais ryšiai buvo užmegzti ir netyčia nutrūkę, o labai svarbu, kad kambariai būtų prie pat bendros gretimos teritorijos.Prašome padėti sprendžiant klausimą.Planuojamų atostogų terminas nuo birželio 10 iki birželio 23 d.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kas žino - parašykite telefono numerį arba el. adresas pensionatas Crystal-2 Aluštoje. Skambinau tinklalapiuose esančiais numeriais - atsako, kad tai miškų ūkio telefono numeris)))) Mane domina suaugusiųjų pensionas, o ne vaikų stovykla. Į stovyklos telefoną jie atsakė, kad nėra girdėję apie jokį pensioną Crystal ((((
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar yra tokia paslauga?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Планируется ли к сезону 2012 г создать для отдыхающих доступ в интернет?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar