Klausimai apie ČekijaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Čekija
Mačiau du įdomius pasiūlymus. Likomobilis 150 grivinų už 1 GB. Ir travelsim už 25 kapeikas - 1mb, kas juos naudojo? O gal yra kažkas geresnio?
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Man skubiai reikia pasikalbėti su žmona, kuri gyvena viešbutyje Devin, bet nežinau kambario numerio.Kaip sužinoti informacijos tarnybos telefono numerį?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Noriu, kad paaiškintumėte ir patikrintumėte apmokėjimą už viešnagę viešbutyje. Gyrenko Iryna nuo rugsėjo 25 iki rugsėjo 28 d. Laukiu jūsų atsakymo, ačiū
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar viešbutyje yra WiFi?
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Sakykite, aš važiuoju į Čekiją, ar ten operatorių „gyvybė“ nuneša?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Sakyk, prašau, kokį ryšį apsimoka jungtis Prahoje? o jei vietinis ryšys yra tarptinkliniu ryšiu?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kaip be tarptinklinio ryšio galima skambinti į Ukrainą!Žinau, kad kai kurias korteles galima nusipirkti, bet klausimas ką ir kur?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
kokios pasirinkimo galimybės yra viešbutyje [email protected]
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Į Čekiją vykstame pirmą kartą. Keliaudami mėgstame praleisti „suplanuotas“ ekskursijas. Atitinkamai, kai tikrai nenorite eiti į „rekomenduojamą“ taverną, planuojame patys užsipildyti kokioje nors mums nepastebimoje, bet vietiniam superpubui pažįstamoje :-) Taigi klausimas: Ar jie supranta ukrainietiškai (rusiškai, angliškai) Prahos kavinėse, taip pat parduotuvėse, parduotuvėse ir pan. Ar gestais ir nuleidimu :-) ? Dėkoju!
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Įdomu ar viešbutyje veikia internetas ir ar ši paslauga nemokama?Tiesiog labai dažnai internetas veikia viešbučio fojė ir žmonės ten laiką leidžia su nešiojamaisiais kompiuteriais)))
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar viešbutyje yra rusakalbis gydytojas ar personalas?
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kas gali padėti paieškoje adresu Olomouc, Yakoubka gatvėje nuo Stribra-76, ten gyveno mano pirmoji meilė, kurią sutikau atlikdama karo tarnybą šiame mieste 1971-1973 m., o kai pradėjau svajoti, jau buvau ieškojau keletą metų ir tam nusipirkau kompiuterį ir prisijungiau internetą kuriame mokausi dirbti. Kas gali patekti į šią gatvę ir paklausti NUTO VEROS, ar ji išvis gyva? Iš anksto dėkoju. Pagarba visiems, kurie atsilieps į mano prašymą!
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kreipiuosi į Į Jus su labai dideliu prašymu, būtent: 1971-1973 metais atlikau karinę tarnybą OLOMOUTE. Ten, sporto miestelyje, 1972 metais sutikau merginą GAYKOVA VERA. Ji dirbo knygriše kokiame nors fabrike ar spaustuvėje, gyveno gatvėje. Jakoubka iš Stribro - 76. Ir aš ją įsimylėjau, ten slapta susitikome, bet specialiosios tarnybos neleido susituokti. Kelerius metus ieškau, lyg tokios gatvės nebūtų. Prašau padėti man nurodytu adresu sužinoti ar yra mano pirmoji MEILĖ? Pagarbiai JUMS Tarasenko Petras Aleksejevičius!
prieš 14 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Kur galiu rasti nemokamą internetą?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar