Klausimai apie ČekijaŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Čekija
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Jei taip, ar tai bus paketas – ar galima kiekvieną procedūrą atlikti atskirai?
prieš 6 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
taksi/pervežimas ar traukinys ant gultų?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Laba diena visoms! Aš turiu klausimą . Esu vienos iš posovietinių respublikų pilietis, tačiau nuolat gyvenu Ukrainoje. Mokausi ir dirbu oficialiai, banke pinigų nebelaikau, nors prieš tai buvo 2 sąskaitos (valiutinės ir nacionalinės). Internete sutikau merginą ir ji kviečia mane aplankyti. Liksiu pas ją, bet nežinau nuo ko pradėti ir kokie dokumentai individualiai kelionei į Prahą. Prašau pasakyti, nuo ko pradėti.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Kur galiu savarankiškai užsisakyti viešbutį? Kažkodėl nė vienas kelionių organizatorius jo neparduoda.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena, norėčiau pailsėti į Prahą. Jei atvirai, norime patys vykti be visokių ekskursijų (tai yra „laukinių“). Tiesą sakant, noriu, kad pasakytumėte, nuo ko pradėti ir kaip teisingai viską organizuoti. Iš anksto labai dėkoju už jūsų pagalbą.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
Važiuojame ir mums reikia parkingo
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
važiuojame savo automobiliu, 10 mašinų kompanija, reikia viešbučių su parkingu
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki visi. Vykstame su draugais 3-4 dienoms į Prahą. Ar prasminga tokiam trumpam laikui? O kaip organizuoti kelionę: koks viešbutis? ką žiūrėti? kur valgyti? Visos ankstesnės kelionės buvo standartinės: kelionių agentūra-Turkija/Egiptas-visa apmokėta :). Dabar šiek tiek baisu eiti pačiam :) Būčiau labai dėkingas už jūsų patarimą!
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 26 atsakymų
Pasakyk man, kaip geriausia vykti į Čekiją per TA ar savarankiškai iš Maskvos? (be nakvynės viešbutyje) vieniša mama su mažu vaiku. Svečio kvietimui nurodytos sumos neužtenka.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
O ar galima is anksto uzsisakyti ar reikia pirkti vietoje, o jei nera bilietu?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Dėl sveikatos man bet koks gydymas yra kontraindikuotinas, norėčiau tiesiog atsigerti vandens ir paplaukioti baseine.
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Sakykite, ar kas nors išsinuomojo butą, kiek kainuoja ir kokioje vietoje (kad būtų arti šaltinių)?Kaip pigiausiai iš Lvovo nuvykti į KV?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Vykstame nuo 26.12 iki 08.01. atsipalaiduoti KV (apartamentuose) kokias sveikatinimo procedūras galima gauti tik KV?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Norėčiau aplankyti Brno 7-8 dienas. Kiek kainuos tokia kelionė užsakius per jūsų įmonę?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Gegužės pabaigoje važiuoju į Prahą, niekada nebuvau laukinis.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 9 atsakymų
Į Čekiją vykome ekskursija autobusu (Kijevas-Krokuva-Praha). Viskas patiko, bet gaila gaišti laiką kraustymuisi. Pasakyk man, kaip nebrangiai nukeliauti į Prahą. Dėkoju!
prieš 15 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Sveiki visi!!! Kas ilsėjosi Prahoje per individualų turą? Pasidalinkite įspūdžiais. Iš anksto dėkoju.
prieš 16 metus  •  prenumeratorių nėra 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar