Klausimai apie KinijaŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kinija
Ačiū už bet kokią informaciją. Pirmą kartą skrendame 7.11. Oras, ekskursijos, maistas, internetas, ar pasiimti šiltus drabužius vakarui?
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Skrendam 7.11, būsiu dėkingas už bet kokią informaciją: kaip maistas, orai (ar reikia pasiimti šiltus drabužius vakarui), ekskursijos, ar nusipirkti septyni. Ačiū
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena, iškilo klausimas.Mano kelionių agentas meta pasiūlymus už Hainanyan, taip, karšta, išvykimas po 1-2 dienų, bet kaina gėdinga - už 8 naktis, keturios su pusryčiais vienai su vienu atsiskaitymu 12 400 grivinų (apie 460 dolerių) su išvykimu iš Boryspilio, jis paklausė tai su skrydžiu?", sako "taip", bet kyla abejonių, kas čia tame, ar yra tokios realios kainos? O gal tai gryno vandens skyrybos?As isvada darau pagal reguliaraus sezono kainas is UIA, ten ekonomika i Pekiną ten ir atgal šoka apie 650 dol.
prieš 5 metus  •  12 prenumeratorių 26 atsakymų
Diabetas osteochandros asma ir kt.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man, ar prasminga pirkti bilietus iš Honkongo tarptautinio oro uosto į Makao iš anksto internetu. O gal juos galima saugiai nusipirkti atvykus vietoje?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Kas žino, kaip tu gali eiti į Beidaihę kaip laukinis? Su seserimi ir vaikais norime rugpjūtį vykti traukiniu per Irkutską, gyvename Lenske. Faktas, kad mes niekada niekur nebuvome, t.y. neturi patirties šiuo klausimu. Kalbėjausi su kelionių agentūromis, bet ten brangu, sakė, kad laukiniui pigiau.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Nedidelis butas ar apartamentai (1-3 kambariai) prie paplūdimio nuo 25.06.12 iki 20.07.12 Gal kas žino kur ieškoti?
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Kaip pačiam išsinuomoti įlanką
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man gerą ir nebrangią estetinės odontologijos kliniką Šanchajuje!
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
vaziuojame dviejose seimose vaikams 9m. skrydis į Saniją. norėjosi atsipalaiduoti ne brangiai, bet patogiai. kaip geriausia judėti saloje, kur apsimoka gyventi bute ar viešbučiuose. kokio maisto negalima valgyti. ką galima pamatyti iš ekskursijų. kokios pramogos vaikams, ar yra apsipirkimas. biudžetas ribotas.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Noriu su dukra eiti į laukinius, išmokti kinų akupresūros.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
kaip gerai ir nebrangiai atsipalaiduoti Šenzene su vaiku 13 metų ir kur geriau
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
norime patys susiorganizuoti kelionę į Kiniją (nes jau turime patirties JAE), bet Hainane rusakalbių viešbučių nežinau, pasidalinkite viešbučių kontaktais, atsidėkodamas pasiūlysiu puiki vila JAE su mūsų rusų personalu
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Man svarbiausia egzotika.Noriu sužinoti ar verta aplankyti Saniją?
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar