Klausimai apie EgiptasŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Egiptas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 3 klausimai
2
аватар
Atsakyta ant 3 klausimai
3
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Egiptas
Jau buvome čia prieš metus, bet kažkaip nesugalvojome ir toliau nei arbūzo į kaimyninį Saulėtekį nenuėjome, tuo labiau maniau, kad sargybiniai neįleis.
prieš 2 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
Na, apskritai, kaip visada, aš ... Be Naujųjų metų švenčių, sausio mėnesį dar savaitę atostogavau, iš viso 17 dienų poilsio, dabar klausimas kur eiti, kad būtų šilta, skanu ir su minimaliais apribojimais. Kur važiuoji atostogauti?
prieš 2 metų  •  17 prenumeratorių 40 atsakymų
Kur yra šauniausios nardymo vietos? Ar rekomenduojate ten plaukti laivu, jei taip, kokios įmonės? Ar norint aplankyti Ras Mohammedą tiek iš vandens, tiek iš sausumos, užtenka tik shinai antspaudo?
prieš 3 metų  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Kiek suprantu, šiuo metu kainos per didelės ir ne visi viešbučiai jas teikia, tai irgi nereikėtų pasikliauti paskutinę akimirką sudeginimu, jei koks nors viešbutis įdomus, o kelionių agentė sako, kad prieš 1-2 mėn. NY, kiekvienais metais yra stabilus kainų šuolis. Tai yra, pasirodo, kažkur rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais ar panašiai. Jei kas turi patirties pasidalinkit :)
prieš 3 metų  •  11 prenumeratorių 14 atsakymų
Iš pradžių buvo mintis savaitgalį trims dienoms skristi į Šarm. Susidūrę su skrydžio 2 asmenims kainos problema, jie buvo pasibaisėję! Iš Charkovo į abi puses 22 tūkstančiai - už tuos pačius pinigus galite savaitę atsipalaiduoti paketinėje kelionėje ne itin prastame viešbutyje) Ir tada man tai pasirodė! O jei imsi labai, labai blogai, pigiausias kelionės paketas dviems „Fortune 3*“ yra grynai dėl skristi į Šarmą ir atgal. Tuo pačiu metu rezervuokite gerą viešbutį Booking tomis pačiomis datomis ir, žinoma, gyvenkite jame! Sutaupyti tiesiog nerealūs! Pavyzdžiui, „Baron Palms“ – prašmatnus „viskas įskaičiuota“ viešbutis, užsakant 17 500 + skrydis už 8 000 Fortune, iš viso 25 500! Kelionės paketas į šį viešbutį nuo 35 000! Kiek realu pasukti? Kokios yra rizikos? Kas turi pasidalinti patirtimi?
prieš 4 metų  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Būsimoms atostogoms nusipirkau naujus fotoaparatus, noriu maksimaliai fotografuoti povandeninius peizažus, todėl mano mylima Hurgada dingsta, nes trūksta daugybės namų rifų, jų yra, bet jų mažai arba reikia eiti iki Makadi, bet ten kainos viešbučiams ne ledas. Taigi renkuosi Šarmos „skruzdėlyno“ naudai (na, pastaraisiais metais ten ilsisi daug žmonių). Mano perspektyvoje yra Marsas (buvau Egiuose seniai, bet niekada ten nepailsėjau), bet, kaip suprantu, lapkritis-gruodis nėra pats geriausias laikas ten lankytis. Taigi kilo „beprotiška idėja“ (mano žmona taip pasakė), na, ir dar šiek tiek finansiškai brangu. Įžanga: standartinėms atostogoms pasirinkau viešbutį su namų rifu (+/- normalus, kartais prastas), atostogoms, pora kelionių jūra su nardymu arba jūra + žemė (pvz., Hurgadoje - Šarm el Naga ) su nardymu. Antroje linijoje ilsėjausi tik vieną kartą (nuvežė į paplūdimį), man tai labai nepatiko - nebuvo judrumo. Bet čia yra beprotiškos idėjos esmė: važiuoti į Šarmą, į antrą ar trečią Hadabos liniją, į gerą 4 ar ...
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Atostogos nuo lapkričio 2 iki 17 d., renkuosi Jordaniją ir Egiptą. Maršrutas maždaug toks: Kairas + Giza + Sakara (3 dienos) - Aleksandrija (2 dienos) - Farafra (1 diena) - Luksoras (1 diena) - Asuanas (1 diena) - Abu Simbel (1 diena) - Suecas ( 1 diena) - Shesh (5 dienos). Gal kur patarsit dienas perskirstyti? Ir saugumo klausimai: ar viskas gerai su Baltąja dykuma ir Raudonuoju kanjonu? Ar šalta Šarm lapkritį?
prieš 5 metus  •  15 prenumeratorių 34 atsakymai
Dilema yra arba prieš 2 mėnesius, arba palaukti savaitę ar dvi iki išvykimo.
prieš 5 metus  •  14 prenumeratorių 19 atsakymų
prieš 5 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
aciu is anksto
prieš 5 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar