Klausimai apie IzraelįŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Izraelį
Labas vakaras, (3 suaugę 2 vaikai) spalio pabaigoje planuojame kelionę į Bat Yam, gal kas gali pasakyti kur geriau rezervuoti apartamentus 2 savaitėms, ačiū iš anksto
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Niekada nebuvau su tuo susidūręs, skridome lėktuvu.Kaip išvykti iš Izraelio, ko tam reikia? Kuris kelias trumpesnis? ir kt.
prieš 9 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Laba diena! norime spalį savarankiškai aplankyti Izraelį, patarti kur geriau rezervuoti viešbučius, norint pailsėti prie Viduržemio jūros ir keliauti į ekskursijas. Norėčiau aplankyti Jeruzalę, Haifą ir, žinoma, Tel Avivą.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje su žmona vykstame į Izraelį. Eime pirmą kartą. Važiuojam laukiniais, norime porai dienų į Jeruzalę, Jordaniją, Eilatą, Negyvąją jūrą. Iš viso užtruksime iki 10 dienų. Domina poilsis jūroje ir įdomių vietų lankymas. Kur pigiausiai išsinuomoti namą? Kiek pinigų pasiimti su savimi? Kur geriausia eiti? Kur geriausia valgyti? Gal kokių savybių?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Pasakyk man, aš buvau Izraelyje 2 savaites, ar galiu ten grįžti po pusantro mėnesio?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar galiu vykti į ekskursiją į Izraelį, jei buvau arabų šalyje? [email protected]
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
einame į šventas vietas. ką reikia žinoti ir kur kreiptis ortodoksai
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Aš einu savarankiškai, verslo reikalais. Reikia nebrangaus mažiausio buto
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rugsėjo pabaigoje su vyru norime išvykti atostogauti, bet nesugalvojome, kaip išsinuomoti butą be nemalonių pasekmių. Ponai pailsėję "laukiniai" pataria, gal kas turi kur gyventi su maloniais įspūdžiais, tada būsiu dėkingas.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 3 atsakymai
Vykstame į Izraelį 2012 metų spalį, nuomotojai jau atkakliai reikalauja rezervuoti nakvynę, gąsdina artėjantį sezoną (tuo pačiu 30% nuomos kainos už rezervaciją negrąžinama, jei atsisakome aplankyti šalį ). Tačiau per 7 mėnesius negaliu numatyti, ar kelionė pasiteisins, vienas dalykas – atiduoti lėktuvo bilietus, kitas – prarasti rezervacijos išlaidas. O kur garantija, kad aplinkybės nesusiklostys iš nuomininko pusės? Ar kas nors susidūrė su panašiu užsakymu?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
ar reikia prašyti vizos norint aplankyti gimines Izraelyje - jei keliauja vienas vaikas nuo 16 metų (yra Ukrainos pasas ir kelionės dokumentas) kokių dokumentų reikia svečio kelionei ??
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Noriu iš Netanijos į Jeruzalę į senamiestį. Manau, kad tai gali būti pigiau nei pirkti ekskursijas iš ko nors. arba ne? Tikėtina, kad viešbutis Netanijoje bus mano Ginot Yam. Todėl galvoju kaip ir už kokią kainą (geriausia autobusu) nuvažiuoti iki senamiesčio. Taksi brangs.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Atrodo, kad kažkas sakė, kad Neser arba Sherut (mikroautobusas) pristato į bet kurį viešbutį. Bet atėjo viena draugė ir pasakė, kad jos nepaėmė 100 metrų, nors jos viešbutis yra centre. O viešbutis, kuriame ketinu apsigyventi Alyvų kalnas yra ant Alyvų kalno (vakare nevažiuoja miesto transportas ir labai staigus lipimas į kalną.) Kaip ten patekti? Kas žino ar ten iš oro uosto važiuoja mikroautobusai tiksliai į šį viešbutį.Gal kas turi patirties.Taksi,suprantama,bet brangu,kol kas išmetu šitą variantą.Ačiū
prieš 13 metus  •  3 abonentas 15 atsakymų
Sakykite, jei niekaip nepavyksta gauti pakvietimo į Izraelį ir nėra noro imti bilietą iš įmonės, tai kaip galite patekti į Izraelį dviejų savaičių atostogoms? Ar pakaks atspausdintos informacijos apie viešbučio užsakymą? O su kokiais dokumentais mane paleis pasienyje?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Prašome patarti. Nebrangiai ir padoriai apsistoti Tel Avivo priemiestyje? Nenoriu būti pririštas prie kelionių agentūrų ir maisto viešbučiuose.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
mano telefonas yra 054 21 005 21 Dėkojame už greitą atsakymą.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Ar nesaugu skristi nenusipirkus ekskursijos, kiek kainuoja taksi iki viesbucio, ar reikia vmza, ar viesbutyje galima nupirkti ekskursijas?Jei galima, atsakykite į bendrus klausimus.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Iš Egipto į Palestiną noriu keliauti 3-4 dienoms. Kur geriau apsistoti Palestinoje, manau, Betliejuje. Kaip keliauti po Palestiną
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Keliaujame savarankiškai, į Netaniją planuojame atvykti traukiniu (nereikia keisti traukinio su persėdimu į kitą peroną), kaip nusipirkti bilietą iš karto į paskirties stotį ar 2 bilietus pirma į prijungimo stotis, tada į Netaniją?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Atvykstame po pietų. „Palace“ viešbutis Netanijoje. Kokia kaina? nesiūlykite atsakymų apie taksi, tokia transporto rūšis jau aišku.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Vykstame ilsėtis prie jūros (turbūt Haifoje), 2 suaugę ir vaikas 14 metų? Norėtųsi likti privačiame sektoriuje, arčiau jūros...
prieš 15 metus  •  11 prenumeratorių 12 atsakymų
labai domina ar verta eiti + ir -
prieš 15 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Vykstame į Izraelį, bet kažkaip brangiai per kelionių organizatorių
prieš 16 metus  •  10 prenumeratorių 19 atsakymų
Будем отдыхать в Хайфе, и хочется съездить в Иорданию (в Амман) - слышала что только около Эйлата можно переехать границу, правда ли это,неужели это единственное место?
prieš 16 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar