Klausimai apie IzraelįDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Izraelį
Ar galima, gavus darbo vizą Izraelyje (ir ten dirbant), reguliariai skristi į kitas šalis (pavyzdžiui, Italiją, Turkiją – kaip mini atostogas)? Kaip šiuo atveju gauti šių valstybių vizas? Aš esu Rusijos Federacijos pilietis. Išsamus pavyzdys. Mėnesį dirbu Izraelyje su darbo viza. Skrendu į Italiją 10 dienų. Skrendu mėnesiui dirbti į Izraelį. Aš skrendu į Turkiją 10 dienų. Kaip tokiu atveju gauti vizas į šalis, kurias ketinu aplankyti?
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Yra galimybė ten nuskristi, bet bijau, kad gali suvynioti. Vaikinas, 18 metų. Kelionių istorija: faktiškai 7 šalys, tačiau naujajame pase yra 2 antspaudai – Lenkija ir Vengrija. Ir jie visi yra antžeminis transportas
prieš 4 metų  •  11 prenumeratorių 15 atsakymų
Turiu savo pasą, viena kelionių agentūra pasakė, kad reikia, likusios sako, kad ne.
prieš 5 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
prieš 5 metus  •  4 abonentas 14 atsakymų
Aš esu Ukrainos pilietis, prašau pasakyti, ar galiu įvažiuoti į Izraelį su pasu be biometrinių duomenų? Seno pavyzdžio pasas, galiojantis iki 2022 m.
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Vyro sesuo buvo repatrijuota. Koks yra geriausias būdas prieiti prie lango? Mes po vieną, trys iš mūsų? Mes su vyru turime daug ženklų pasuose, dažnai skrendame į Europą, bet iš Egipto yra nemažai antspaudų. Mama turi tik Lenkiją. Perskaiciau, gailiuosi, kad jau nusprendziau eiti... Is anksto aciu uz patarima.
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Planuojame aplankyti vyro gimines Izraelyje. Mano vyras ir mūsų bendras vaikas turi tą pačią pavardę, o vyriausias sūnus turi mano mergautinę pavardę. Ar kas nors gali susidurti su panašia situacija ir patarti, ką būtina ar pageidautina turėti su savimi vyriausiajam sūnui pereinant kontrolę oro uoste?
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Обидно до слез!!!Мы из Белоруссии,сын у меня католик верующий,давно грезил о посещении святых мест,и вот принял решение поехать туда на Пасхальные празднования с пятницы на понедельник,долго готовился,откладывал деньги( чтоб вы понимали у нас в Беларуси работающая молодежь зарабатывает просто смешные деньги),разрабатывал план куда пойдет,что посетит. Естественно был билет обратный и оплаченная гостиница и страховка и деньги наличные!! И вот сидит он там,не знаю в каких условиях во время самого большого для верующих праздника((когда отправят назад тоже неизвестно... Простите за эмоции.. просто душа болит.. Читала здесь ,что таможенники хорошие психологи! И ? Где их навыки?? Какую они беседу проводят?? Вся его вина,что молодой? Раз молодой ,значит на работу едешь??? Простите за риторические вопросы. Хотела спросить вот что. Зная своего сына,он все равно не отступит,если один раз развернули,имеет смысл пробовать ещё? Или это уже клеймо ? Может срок какой-то есть?
prieš 5 metus  •  13 prenumeratorių 55 atsakymų
prieš 5 metus  •  13 prenumeratorių 20 atsakymų
Visi dokumentai buvo po ranka: galiojantis pasas, draugo kvietimas ir jo dokumentai, grįžimo bilietas, sveikatos draudimas, nuomos sutartis. Pasienio tarnybos darbuotojas mano draudimą atvykti argumentavo tuo, kad kvietimas turi būti patvirtintas Vidaus reikalų ministerijos. Bet kai draugas ten nuvyko, jam pasakė, kad nieko nereikia sertifikuoti, nes. ji yra Rusijos Federacijos pilietė, užtenka tik parašyti laisva forma, be jokių antspaudų. Taip pat dokumente, adresuotame lėktuvo kapitonui, buvo parašyta, kad aš anksčiau Izraelyje pažeidžiau kažkokius įstatymus ir dirbau nelegaliai. Bet tai neįmanoma, nes tai buvo mano pirmoji kelionė. Kiek žinau, jie turėjo mane tiesiog išsiųsti namo, be šio antspaudo pase. Kas dabar? Keisti pavardę, patronimą ir atitinkamai pasą? Ar tada jie to pasiilgs? Rašiau laiškus atitinkamoms Izraelio institucijoms ir Maskvos ambasadai, laukiu atsakymo. Bet visa tai yra kažkoks absurdas, kodėl man buvo priskirtas 12 straipsnis, neaišku... Sakykite, kaip geriausia tai padaryti?
prieš 5 metus  •  11 prenumeratorių 30 atsakymų
Būčiau dėkingas už informaciją, kokius dokumentus būtina ir pageidautina pasiimti pasų kontrolei. Duota: nesusituokusi pora is Kijevo, jam 20, man 22. Skrendam pas geriausia drauge (draugaujame jau 6 metai). Jis tarnauja armijoje. Kvietimas, bilietai ten ir atgal (bus savaitė) savaime. Kiek privalomas sveikatos draudimas? Pažymos iš darbo (dirbu ne oficialiai, ar galiu išrašą iš banko sąskaitos)? Pagalba dėl pravaikštų (mch darbai ir studijos)? Pasai pagaminti 2018m (seną 14metą pakeičiau į biometriją, o dabar pasas TUŠČIAS ir šviežias, nerimauju). Jis lankosi tik Egipte. Perskaičiau istorijas ir turėdamas absoliučiai gerų ketinimų pradedu nerimauti, nes pasai švieži ir iš esmės tušti. Izraelis mane žavi ir traukia, bus labai skaudu, jei kas nors nepavyks. :(
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 27 atsakymų
Sakykit kokia tikimybe ten dar vaziuoti.Leiskit pereiti prie sienos ar ne.Faktas tas,kad mano sugyventinis ten liko,jis irgi turi pabegelio statusą.Ir apskritai kokios galimybes kirsti siena ? Ačiū
prieš 5 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar