Klausimai apie KroatijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kroatija
Aš esu Rusijos pilietis. Jei tik su vizomis, kaip ir kur geriau jas gauti?
prieš 8 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena, reikia skubios pagalbos. Draugai automobiliu išvyko į Europą. anksčiau gavo vienkartinę D vizą Vengrijos ambasadoje. Šiuo metu jie pateko į Kroatijos teritoriją, kur jiems buvo duotas išvykimo spaudas. ar jie galės grįžti į Rusiją?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Dalis Kroatijos pakrantės priklauso Serbijai. Kas važiavo į Dubrovniką, pasakykite man, ar uždėjo antspaudą, kad išvažiavo iš Šengeno zonos ir įvažiavo į Serbiją, o po to vėl pora kilometrų, kad pateko į Šengeno zoną? Bėda ta, kad mes turime 2 kartų Šengeną, tai yra, jei jie uždeda antspaudus kertant sieną, mes jau grįšime namo su deportacija, be to, viza jau bus panaudota (Ačiū.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Šiemet Kroatija prisijungs prie Šengeno zonos, ilgai planavome atostogas (automobiliu keturiese, iš Kijevo per Budapeštą į Kroatiją), bet dabar buvo force majeure ir negalime visi kirsti Vengrijos pasienio automobiliu per vieną dieną, draugai kitą dieną planuoja skristi lėktuvu į Budapeštą, o iš ten kompanija vyks į paplūdimį. Klausimas: turint Kroatijos vizą, ar gali viena pora įvažiuoti automobiliu, o antra, kitą dieną, skristi (priminsiu, kad kalbame apie Budapeštą), ir išvykti kartu automobiliu? Ar tai sukels problemų gaunant vizą?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Per pastaruosius kelerius metus keliavome į Kroatiją, savarankiškai užsisakydami viešbučius ir vilas. Norėtųsi, kad taip būtų ir šiemet, nes, pasižiūrėjus į kelionių organizatorių siūlomų viešbučių sąrašą, darosi labai liūdna nuo žmogaus kvailumo ir blogo skonio. Gal kas gali detaliai papasakoti apie dokumentų pateikimą vizai gauti (patyriau ambasados ​​svetainę, bet ten ne visi punktai išsamiai paaiškinti, o forumuose vienbalsiai kartoja, kad sunku susirašinėti su viešbučiais, o tuo labiau su butu savininkai – jie nelabai supranta, kad iš jų reikalaujama). Būčiau labai dėkingas už bet kokią pagalbą!!!!!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Kelionei į Kroatiją 2013 m. rugpjūčio mėn. ar užteks Lenkijos Šengeno vizos ar reikia kitos kroatijos? Jau viską apžiūrėjo ir paskambino, niekas vienareikšmiško atsakymo neduoda. Ar kas nors gali žinoti?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena, mes norime vykti į Kroatiją per Vengriją, dėl to norime gauti Vengrijos Šengeną. Ar įmanoma, jei Budapešte liksime 2 naktis, o po to į Kroatiją. Tie. pateikdami dokus rodysime rezervaciją 2 dienoms Budapešte ir 10-12 Kroatijoje.
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 22 atsakymai
Kokius dokumentus reikia pateikti vizos prašymo pakete, o ne turistiniame talone, jei kelionė organizuojama savarankiškai? Ar man reikia buto savininkų patvirtinimo (raštu, el.paštu)?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sausio menesi noriu skristi i Kroatija su pakvietimu.Ar reikia kreiptis vizai?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Sakykite, ar man atvykus į Kroatiją oro uoste reikia dėti vizą ar ne? jei taip, kiek tai kainuoja?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar galima keliauti iš Opatijos į Veneciją ir atgal be vizos?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Žinau, kad 2012 metais paskutinį kartą rusai gali atvykti be vizos, bet visur rašo, kad užtenka pateikti pasą ir kelionės kuponą arba viešbučio rezervaciją, bet kas, jei aš tiesiog einu aplankyti draugus, kurie turi savo namas Kroatijoje - man nesake ar gali pateikti siuos dokumentus - ar mane taip pat kaip pernai tik su pasu isleis - (neužsakant viesbucio)?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Kroatija įstos į ES 2013 m. Ar Kroatijai iš karto prireiks Šengeno vizos (tuomet 2012-ieji paskutiniai metai lengvam įvažiavimui į šią nuostabią šalį), ar dar kurį laiką ji liks ES nare, bet nebus Šengeno sutarties nare? Prašau atsakyti žinančius.
prieš 12 metus  •  12 prenumeratorių 51 atsakymas
Kroatijoje jie niekada nebuvo buvę, dažniausiai kaimyninėje Juodkalnijoje – jokių papildomų dokumentų ten nereikėjo... Pasakyk man, prašau, kaip yra Kroatijoje? Ar man reikia prašyti atsiųsti tą patį kuponą? Dėkoju!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
nežinau, šią vasarą vėl be vizų? dėkoju
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
jei tik nusipirk bilieta ir eitum valgyt kur nori vietoje?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Atsiliepkite, neseniai grįžę iš Kroatijos (Dubrovniko). Domina praeiti pasų kontrolę, ar buvo kokių problemų, jei nebuvo kupono ar iš anksto užsakytos nakvynės, ar prašė ko nors „patvirtinti“ apie mokumą (kelionių čekiai, banko išrašai ir pan.)
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Noreciau suzinoti ar reikia paso keliaujant i Kroatija ir ar atvykus reikia susimoketi uz viza?
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Kiek produktų galiu pasiimti su savimi? Suprantu, kad Kroatija – ne Afrika, bet nuvažiavus į salą ar butą be maisto, tikrai norisi tuo įsitikinti.
prieš 16 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Vaziuoju vienas i Kroatija (Bashka Voda)-Juodkalnija (Budva). Kokia forma galiu pasiimti pinigus su savimi - grynais ar dar atsidaryti kortelę eurais? Ar yra problemų su pinigų išėmimu iš kortelės ar tai galima padaryti kiekviename kampe kaip pas mus? Aš daug rūkau – galiu užtrukti du pakelius cigarečių 11 dienų. Noriu juos pasiimti su savimi. Ar tai nesukels problemų muitinėje? Aš keliauju vienas (atsitiko taip: () kaip su mokamais gultais / skėčiais - ar galima kvailai degintis ant smėlio ar vis tiek už 2 gultus mokės 5 eurus?
prieš 17 metus  •  1 abonentas 5 atsakymų
Kodėl Kijevo kelionių agentūros nustojo išduoti vienos dienos vizas ekskursijoms į Dubrovniką turistams, perkantiems kelionių paketą į Juodkalniją? Ar tiesa, kad Juodkalnijoje išsinuomojus jachtą Kroatiją galima aplankyti be vizos? (Dubrovnikas yra mano svajonė!)
prieš 17 metus  •  prenumeratorių nėra 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar