Klausimai apie Dominikos RespublikaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dominikos Respublika
Dominikos Respublikoje norime pabūti 2 mėn., visur yra skirtinga informacija apie buvimo laikotarpio pratęsimą. Atrodo, kad galima bet kuriame policijos komisariate, bet kai kurie žmonės rašo, kad policija sako nieko apie tai nežinanti; atrodo įmanoma prie migracijos tarnybos langelio oro uoste iškart atvykus, bet parašyta kažkaip nepatikliai; Dominikos Respublikos turizmo svetainė turi atnaujinimo rodiklius, tačiau puslapis buvo pašalintas. Ar kas nors turėjo pratęsimą? Papasakok man apie procedūrą. Dėkoju!
prieš 6 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Neseniai gavau rusišką pasą, bet rusiško paso dar neturiu. Ukrainos užsienio pasas su leidimu laikinai gyventi be registracijos ir migracijos kortele nuo metų pradžios. Po mėnesio buvo išduotas Ukrainos užsienio kelionių bilietas į bevizę šalį, dabar pradėjau nerimauti dėl Ukrainos užsienio kelionių, ar mane su juo išleis iš Rusijos ir įleis atgal?
prieš 7 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kaip suprantu, oro uoste atvykus viza kainuoja 10$ (ar ne?) ir kortelę galima pildyti pačiam. Kokia yra bendra viso to kontrolės perdavimo procedūra?
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Apskritai aš esu Kirgizijos pilietis ir mano šalis nėra įtraukta į Dominikos Respublikos bevizių šalių sąrašą
prieš 8 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Apskritai aš esu Kirgizijos pilietis ir mano šalis nėra įtraukta į Dominikos Respublikos bevizių šalių sąrašą
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
pasakyk man, prašau, man staiga atostogauju, noriu skristi į Dominikos Respubliką, bet nespėjau pasikeisti paso, pasas su mergautine pavarde galioja iki 2015 m. ar galiu juo skristi?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Planuojame kelione vasario menesiui, paso galiojimas baigiasi 2013-06-14 ar galima atvykti i sali???
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
ar jie oro uoste moka 20 dolerių
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Jie daug rašė, kad jei skrendate tranzitu per Paryžių į Punta Kaną, oro uoste viskas, kas buvo pirkta duty free ne Paryžiuje, bus atimta. Supratau, kad tai galioja skysčiams virš 100 ml (kvepalai, alkoholis ir pan.), bet kaip dėl kitų pirkinių, kosmetika kaip pudra, šešėliai, lūpų dažai ir t.t., saldainiai ir pan., nėra skysti? Ar jie ims absoliučiai viską ar tik skysčius?Ačiū.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kuris 5 žvaigždučių viešbutis priima augintinį (katė 4 kg)?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sakykite, ar Ukrainos piliečiams tikrai reikia vizos?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kokia viza reikalinga keliaujant i Dominikos Respublika Kokie dokumentai reikalingi ir apskritai ar lengva atsidaryti?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar
JAV