Klausimai apie Dominikos RespublikaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dominikos Respublika
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
laba diena!) Noriu nusipirkti paskutinės minutės kelionę dviems į Dominikos Respubliką, bet gyvename Kazachstane. Prašau pasakyti, ar įmanoma tai padaryti per Maskvos kelionių agentūrą ir kokia tikimybė, kad būsime apgauti?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
pasakyk, kuris kelionių organizatorius neduoda didelių kainų ir iš ko geriau skristi?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
skrendam kartu su vaiku, pasirodo 300 tukstanciu rubu gal kas pigiau paeme?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
pasakyk man iš Kijevo gruodžio pradžioje dviem savaitėms suaugęs su vaiku 5 metų viešbutyje viršija vidurkį, kiek telpa
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Ieškome turo į Dominikos Respubliką su draugu, visi kelionių organizatoriai brangūs, apie 125 000 artimiausiems pasimatymams dviese. Agentūra turi 1000 kelionių daug pigiau, 95000 - 100000 kodėl? Nežinau ar verta per juos pirkti ekskursiją ar ne, internete beveik nėra atsiliepimų ((((((((((((((((Jei kas skrido per jas))‑((((((((((((((((((J.Jei kas „skrido)),”(a)')‑((((((((((((((((((J.D)‑(())‑(a))‑(I)‑((((((((((((J) per‑() net jei‑ „”ne į Dominikos Respubliką)'\") turą net neskrido)) . Ačiū !!!
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
sveiki, reikia tour des moines arba chicago – Dominikos Respublika
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kas TEZ Tour ilsėjosi Dominikos Respublikoje?Kokia jūsų nuomonė apie kelionių organizatorių?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
įspūdžius, atsiliepimus, kas ilsėjosi pas šį kelionių organizatorių, pasidalinkite įspūdžiais
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
nes Rusakalbiai turistai viešbutyje praktiškai nesiilsi, ar viešbutyje yra rusakalbių kelionių organizatorių atstovų?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Draugai! Tokio pobūdžio klausimas. Pasirašėme sutartį su TA su 30% išankstinio apmokėjimo sąlygomis už ekskursiją iš TO.Avanso neapmokėjome. TA turas užsakytas datai. Dabar įsikišo nenugalimos jėgos aplinkybės ir mes perkeliame išvykimo datą iš tos pačios TA į panašią kelionę iš tos pačios TO! TA skelbia 90% baudų nuo kelionės kainos, o tai tariamai atskleidžia TO. Kaip būti? Kas atsidūrė tokioje situacijoje? Žinoma, galite išsiųsti TA ir nusipirkti turą į kitą MOT ir viską, kas vyksta šiame. Bet vis tiek aš nenoriu būti tokia kiaulė. Pasakyk man!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Rugpjūčio viduryje vykstame į Dominikos Respubliką. Kiek kainuos kelionė į 4* viešbutį VISAS, DBL kambarys? Kiek suprantu, rugpjūtis nėra sezonas.
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Mieli turizmo verslo darbuotojai! Siūlykite kelionę į Dominikos Respubliką, 2 suaugusiems, viskas įskaičiuota, išvykimas lapkričio 28 arba 29 d. iš Kijevo 11-12 naktų per Kazachstaną. Sako, 400–500 dolerių pigiau ir patogus susisiekimas. Galbūt kitas viešbutis.
prieš 15 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
ar kas nors nuėjo? Jei taip, kaip užsakėte viešbutį ir kiek jis kainavo?
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Aš tiesiog labai noriu nuvykti į Dominikos Respubliką, bet mane gąsdina didelė skrydžio kaina. Gal kas gali TIKRAI patarti, kaip sumažinti poilsį minėtoje vietoje?
prieš 16 metus  •  3 abonentas 18 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar
JAV