Klausimai apie ItalijąKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Italiją
Birželio pabaigoje užsisakėme ekskursiją į Riminį, bet Italija sienos tikrai neatidarys. Sumokėtas avansas. Join dabar siūlo Rebook paslaugą su teise panaudoti lėšas bet kokiai kelionei iki 2021-03-31. Akcijos laikas kelia nerimą – iki 11.05 d. Kitaip tariant, papildoma sutartis pasirašoma oficialios force majeure sąlygomis (karantinas Ukrainoje pratęstas iki 11.05). Ar prasminga įsitraukti ar laukti birželio ir tai išsiaiškinti arčiau oficialios turo pradžios?
prieš 4 metų  •  6 prenumeratorių 19 atsakymų
Nuo kovo 10 dienos Italijoje beveik visur karantinas, uždarytos visos didelės žmonių minios vietos (teatrai, muziejai). Ką apie tai sako „Accord“? Ar dėl susiklosčiusios situacijos bus grąžinta 100% pinigų? Rašiau jiems asmeniškai ir savo kelionių agentui – tyla. Prieš savaitę jie atsakė, kad viskas suvaldyta, panikos nėra. Sakykite, kas dar susidūrė su panašia situacija, ar galima kaip nors iš Accord iškratyti pinigus be teismo?
prieš 4 metų  •  10 prenumeratorių 29 atsakymų
Porą kartų nuėjo su „Accord“, aišku, ne penkios žvaigždės, bet tiko. Dabar situacija tokia: turas į Italiją (Veroną, Romą, Veneciją) buvo apmokėtas kovo 20 d. Dėl koronaviruso (Dievas saugo seifą) norime atsisakyti, nes epidemija tik įsibėgėja. Natūralu, kad kadangi pas mus valdžia oficialiai nenustojo pardavinėti kelionių į Italiją (kaip į Kiniją), man gresia nuobaudos iš įmonės. Klausimas: ar verta bylinėtis, nes Verona ir Venecija yra šiaurėje. Italija ir muziejai uždaryti? Ar kas nors turėjo panašios patirties? „Accord“ man sako, kad Italija yra saugi šalis ir nėra jokio pavojaus mano sveikatai...
prieš 4 metų  •  12 prenumeratorių 17 atsakymų
Prašau, pasakykite man patikimą ir vidutiniškai nebrangų kelionių organizatorių, organizuojantį keliones autobusu į Italiją. Nenoriu leistis į savarankišką turą, nes tai pirmas kartas Europoje. Noriu organizuotos ekskursijos!
prieš 7 metus  •  14 prenumeratorių 19 atsakymų
Gerbiami kelionių agentai, kas tas operatorius "Alliance"? Ar neištirps per valandą? Domina kelionės paketas išankstiniam rezervavimui, tačiau dabartinėje situacijoje kažkas trikdo duoti pinigus iš anksto ...
prieš 8 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mieli turistai! Pasakyk man, kur vasarą galima skristi iš Kijevo į Italiją? Suprantu, kad klausimas per anksti, bet labai mėgstu apžiūrėti siūlomas poilsio vietas debesuotą žiemos dieną.Viešbutis C klasės, nebėra, paplūdimys netoli, su vyru esame du pensininkai, buvę mokytojai Ekskursijos vyksta tik autobusu, dėl amžiaus žygių nėra.
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 29 atsakymų
Ar galite man pasakyti, kuris iš kelionių organizatorių organizuoja ekskursijas į Maggiore ežerą? Norėčiau pamatyti Stresą, nuvykti į Borromo salas, aplankyti Taranto ir Pallavicino vilą, išsimaudyti ežere. Gal yra kokia nors ekskursija į Maggiore? Pavyzdžiui, Italija-Šveicarija?
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Gegužės pabaigoje norėčiau pailsėti
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar kas nors keliavo į Italiją ar net naudojosi Planet Travel (Maskva) http://www.planeta-p.ru/ paslaugomis?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena, jie lapkričio mėnesį vyks į Italiją „Meno miestai“ Roma, Milanas, Florencija, Venecija su Tez Tour! Papasakok kas vyko, kaip sekėsi kelionė, ar yra kokių minusų, kokie privalumai? Ar kas nors gali rekomenduoti kitą operatorių? Laukiu jūsų atsakymų...)
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki, vasara dar toli, bet jau norėčiau susiplanuoti atostogas. Labai norėčiau aplankyti Italiją, pasakykite, kokį kurortą pasirinkti. Esant galimybei norėčiau derinti žydrą jūrą, jaunimo vakarėlį ir ekskursijų maršrutų buvimą šalia.Jei galima, tai apytikslė kelionės kaina dviems iki ekonomiško viešbučio. Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, kiek kainuoja viešbutis dviems nuo 28.12. iki 04.01.14?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Padėkite man išsirinkti kelionių agentūrą Ukrainoje. Noriu vykti į Italiją autobusu ir kokius miestus turėčiau aplankyti?
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų
Pasakyk. kuris su kelionių klubu išvyko į Italiją pažintinės kelionės metu. Kokie viešbučiai ir apskritai ekskursijos. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Patarkite, kaip pigiau nuvykti iš Kijevo (ar kito Ukrainos miesto) į Civitanova Marche arba Gabicce Mare miestą. Iš Wizz Air galite skristi į Veneciją, bet kaip iš ten patekti į šiuos miestus? Kokie traukiniai ar autobusai? Kiek jie kainuoja ir kur yra stotelės? Mes ten vykstame vasario pradžioje dviem savaitėms.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
atostogos kalnuose
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Dauguma įmonių iš Sankt Peterburgo organizuoja pažintinės kelionės po Italiją iš Riminio, pagal chartiją. Prašau patyrusių atsakyti, kurios kelionės patiko labiau, iš Riminio ar iš Romos? M.b. iš kitų miestų pagal kainos ir kokybės santykį. Gėda, kad atsiliepimuose Riminyje dažnai šmeižiami viešbučiai pagal Fortūnos sistemą, įsk. Pavasarį norime su draugu, Italijoje dar nebuvome, tad domimės visomis kryptimis.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Laba diena, Norime leistis į kelionę autobusu per Accord turą Naujiesiems metams Krokuva-Venecija-Florencija-Viena. Pasidalinkite įspūdžiais, kas važiavo į tokias gastroles?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pasirinkimas yra tarp šių dviejų. pakuotė siūlo pusę dienos Florencijoje, bet 15 val. Romoje, danco siūlo 14 val. Florencijoje, bet taip pat 14 val. Romoje. ka rinktis? ka dovanoti? dėkoju!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
patarti kelionių organizatoriui į Europą autobusu ar traukiniu be ilgų kelionių
prieš 12 metus  •  12 prenumeratorių 13 atsakymų
Pasakykite man, su kuo galite vykti ar skristi apžiūrėti Italijos įžymybių
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Vykstu į Italiją (oro turas iš Accord Crazy holidays), deja, neradau nei vienos apžvalgos apie oro keliones iš Accord. Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 44 atsakymai
Laba diena, pirmą kartą važiuoju į užsienį, į Romą, viena! Pasakyk man, prašau, patikima kelionių agentūra su nebrangiomis kelionėmis! Ačiū!
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
mano svajonė yra keliauti YRA TOKIA BEJELĖ IDĖJA KELIAUTI KRUIZINIAME LAIVE DARBĄ PADAVĖJE *aptarnaujantį personalą* Nežinau, kaip toks nuotykis man gali pasisekti juk niekaip nepavyksta įsitikinti darbus atliekančios įmonės patikimumu Žinau, kad Ukrainoje yra įmonių, pretenduojančių dirbti į užsienį, turinčių licenciją, registras, gal kas gali pasakyti, kur jį galima pamatyti o gal kas jau yra dirbęs kruiziniuose laivuose, pasidalinkite patirtimi
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
mes žinome apie transaero aviakompaniją, bet apie juos kaip kelionių organizatorių - ne, pasidalinkite informacija, ar verta su jais susisiekti, atsiprašau už nemandagumą
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Po ilgų paieškų išsirinkome viešbutį Italijoje. keliavo/skambino į įvairias TA, o dabar viename iš šių TA rado tinkamiausią kainą. sumokėjo avansą, po 3 dienų turėtų atnešti dokumentų paketą vizai ir likusius pinigus. Vakare, naršęs internete, supratau, kad TA apie tai internete nerado nė žodžio !! jie turi svetainę, bet joje informacijos nėra, tik vienas telefono numeris.. sako, kad dirba per EKR (TUI) .. ar galiu paskambinti kelionių organizatoriui
prieš 13 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Reikia pagalbos gauti vizą į Italiją. Vykstame į kelionę birželio 19 dieną iš Kijevo. 2 dienos Roma, 5 dienos Amalfa, 2 dienos Venecija. Visi dokumentai paruošti pristatymui.Patarkite su kuo geriau kreiptis. Dėkoju
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar