Klausimai apie IspanijaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ispanija
Užsakyta kelionė iš Anex iš pradžių buvo balandžio mėnesį į Puketą. Tada rezervuokite rugsėjo Barseloną. Dabar jie man suteikė atostogas, bet aš neturiu laiko sutilpti į pasimatymus į Turkiją. Ar kvaila perkelti savo užsakymą į kitų metų pabaigą? Egiptas nenori vargti su bandymais. Sklando gandai, kad Turkija artimiausiu metu taip pat įves bandymus. Negaliu priimti sprendimo.
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Laba diena! Mes iš Ukrainos. Planuojame atostogas Ispanijoje spalio pradžioje (2 jaunos poros, be vaikų) 7-9 dienoms. Nusprendė dėl kurorto - Lloret - de - Mar. Sakykit kas šiuo metų periodu skrido: bilietus + viešbučių rezervacijas apsipirkti pačiam ar nusipirkti turą (iš kurio patikimo kelionių organizatoriaus) būtų pelningiau. Mums nereikia dvarų, reikia švaraus viešbučio, kad jis būtų arti kranto. Dėkoju
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
O kodėl gi ne Accord...iš principo, žinant visus šio kelionių organizatoriaus darbo malonumus, programa vis tiek esu patenkinta.BET ... dėl rugpjūčio 18 dienos incidento Lenkijoje, manau, kad paklausa už šios agentūros paslaugas sumažės.
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
.išvykimas iš Kijevo ar kito miesto (Lvovas, Mukačevas, Užgorodas).
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki. Su 13 metų dukra norime pailsėti Ispanijoje, tai mūsų pirmosios atostogos. Patarkite kelionių agentūrai ir miestui, kuriame yra ši kelionių agentūra, galbūt kai kurios specializuojasi būtent Ispanijoje. Mes patys iš Ukrainos, Poltavos srities, gal čia kur arčiau, bet ne, tad svarstysime visus variantus. Ačiū visiems:-)
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasidalinkite savo patirtimi, būsiu labai dėkingas, ačiū.
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 19 atsakymų
Užsisakėme kelionę iš Sanmaro, bet nežinau, kas susitinka Ispanijoje! Sakyk, prašau: kas keliavo grupiniu persėdimu Barselona-Tossa de Maras – ar daug lankosi kaimyniniuose miestuose? Arba imk ind. pervežimas?Ar kelionių agentas Maskvoje turi tokią informaciją iš anksto?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Patarkite, kur geriau vykti į Calella ar Salou.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Mieli turistai ir kelionių kompanijų atstovai. Prašau patarti man kelionei po Europą. Kelionės laikotarpis: nuo gegužės pabaigos iki viso birželio. Linkėjimai: Biudžetas ekskursijai įsigyti – arti 400 eurų. Trukmė iki 10 dienų. Aš esu už naktines keliones. Norėčiau 2 pilnų dienų Barselonoje ir su nakvyne joje. Taip pat su galimybe aplankyti Salvadoro Dali muziejų. Domina viskas... akcijos, išankstinis rezervavimas...
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 20 atsakymų
Laba diena, mane domina kelionių organizatorius iš Ukrainos, siūlantis keliones po Seviliją. Balandžio mėnesį noriu pamatyti bulių kautynes
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
ką geriau daryti/nedaryti naudojantis šių oro linijų paslaugomis?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Abu kelionių organizatoriai turi labai patrauklias kainas pasirinktam viešbučiui ir lygiai taip pat NE patrauklią reputaciją. Ką rinktis?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 10 atsakymų
Žiūriu Tezovo, Pegaso ir Natalie turus - nerandu to, ko man reikia. Ar Ispanijoje (Ukraina, išvykimas iš Kijevo) yra kitų normalių kelionių organizatorių?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
važiuojame atostogauti į Ispaniją-kaip gauti vizą jei turi pakankamai pinigų tik kelionei nusipirkti-banke nėra pinigų gauti pažymą iš banko apie pinigų prieinamumą
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Klausiu patyrusių žmonių patarimo: noriu skristi į Ispaniją jūra. Negalime nuspręsti – kurio kelionių organizatoriaus paslaugomis naudotis. Norite gauti kokybiškas atostogas už pagrįstus pinigus.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Gegužės pirmoje pusėje norime vykti į Ispaniją. Iš pradžių planavome pažintinę ekskursiją, bet perskaitę atsiliepimus apie „šuoliavimą per kiekvieną miestą“ ir „60 žmonių autobuse“ šios minties atsisakėme. Pasakykite man, kur geriau apsistoti, norint savarankiškai arba atskirų ekskursijų pagalba nuvykti į Barseloną, Valensiją, Madridą. O koks oras šiuo metu?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Galiu patarti ir pasidalinti informacija kadangi jau seniai gyvenu šios pakrantės teritorijoje.Kam reikia pagalbos ar patarimo rašykite!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki mieli turistai! Man labai įdomu sužinoti, kas išvyko į turą „Slovakiška ruletė ir Ispanija“ iš „Accord“ turo. Kas gali pasakyti, patiko ar nepatiko ekskursija, kas pavyko, kas ne ir apskritai, ar verta eiti. Iš anksto dėkoju už atsakymus.
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ką rinktis – pažintinę kelionę su keliomis dienomis pakrantėje ar pakrantę su ekskursijomis?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Laba diena! Man reikia ekskursijos į šį viešbutį. kiek kainuoja bilietas 2 asmenis O kokių dokumentų reikia keliaujant?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
(Ukraina)
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Patarkite, ar galima suorganizuoti ekskursiją 5 dienoms Barselonoje ir dar 7 dienoms Tenerifėje? Pirmą kartą vykstame į Ispaniją, gegužės pabaigoje, ir aš norėčiau pažvelgti į grožį ir pasikaitinti saulėje ...
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Noriu šilto vandens ir įdomių ekskursijų!Labai ačiū!!!
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 27 atsakymų
Prasau papasakoti kaip nukeliauti i Marbelja, i kokiu oro uostu skristi is Kijevo, kad nebutu toli.Kaip suprantu tai toli nuo Barselonos. Į kurią kelionių agentūrą geriau kreiptis dėl bilietų ir viešbučio. PAGALBA!!!!!!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Su žmona planuojame nuo 2011 m. rugsėjo 17 d. iki spalio 1 d. iš pradžių savaitę pailsėti šiame viešbutyje, o vėliau savaitę skirti ekskursijoms po Ispaniją ir Portugaliją. Ar galima pasirinkti ekskursiją ir pasakyti kainą? [email protected] Eugenijus
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kelionių agentūra siūlo Mallorca ATLANTIC PARK HOTEL 4* ir Barslon (Salou)Best club cap salou. Registracijos laikas rugsėjo pabaigoje. Norėtume gana ramių atostogų, arti jūros, bet ir ekskursijų galimybės. Pagalba patarimas!!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rugpjūčio 21 dieną vykstu į „Barselonos liepsnos šokio“ turą. Ieškau bendrakeleivių :) Rašykite, bus smagu!
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar