Klausimai apie IspanijaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ispanija
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena! viena iš vietų, kur gyvensime, yra Blau Punta Reina. Pasakyk man, kaip galima išsinuomoti valtį, katerį, valtį, viskas taip pat, bet su navigatoriumi ir su stotelėmis maudytis įlankose. mes 8 zmones, bet is principo galime jungtis su kitais i ekskursija, bet nelabai didelis laivas ir milijonas zmoniu. Pageidautina šalia mūsų arba gretimų įlankų.
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Viešbučio gidė (iš Odeon kompanijos) Filimonova Aelita mus apgavo nepadariusi nuolaidos, pasisavindama šiuos pinigus. Visus bilietus, kuriuos ji vargiai galėjo mums parduoti, ji išdavė arba svetimiems žmonėms, arba į kitus viešbučius. O aš ir mano vaikai turėjome vykti į kitus viešbučius, kad mus iš ten paimtų. Kartą ji autobuso vadovei nurodė kitą viešbutį, ir atsitiktinai (mes buvome tik pastebėti kelyje) įsėdome į savo autobusą. Nupirkome 3 ekskursijas 4 asmenims ir 1 brangią ekskursiją 1. Bendra suma virš 550 eurų. Turėjome teisę į 7% nuolaidą. Tačiau Aelita teigė, kad dabar „karštas sezonas“ ir nuolaidų nėra. Odeon Tours karštoji linija mums pasakė kitaip. Kur galiu skųstis dėl tokio nesąžiningo darbuotojo?
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 19 atsakymų
Internete yra daug svetainių, bet kurią pasirinkti?... Pirkti kasoje, kaip suprantu, yra brangiau? Iš anksto dėkoju.
prieš 6 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Mes nemėgstame nuolat gulėti paplūdimyje. Kokias kitas lankytinas vietas galite aplankyti netoliese? O ar galima nusipirkti grupines rusakalbes ekskursijas Benidorme? Jei kas nors išmes nuorodą į kelionių agentūros svetainę, būčiau dėkingas. Individualūs vadovai nerekomenduojami.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Draugai! Rekomenduokite patikimus restoranus Palmoje. Norėčiau paragauti vietinės virtuvės) visos geros nuotaikos.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
(kaip fotoaparatą fotografuoja darbuotojai)
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kas įeina į „viskas įskaičiuota“ maitinimo planą, gėrimai per pietus ir vakarienę nemokami?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Šiame viešbutyje norime šeimyninių atostogų, tačiau kelionių agentūra tvirtina, kad „pusės maitinimo“ tipo maisto nėra. Kas ilsėjosi, pasakyk man, prašau.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar