Klausimai apie UkrainaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ukraina
prieš 3 metų  •  3 abonentas 1 atsakymas
prieš 3 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar prieš rezervatą yra vartai ir įėjimo kontrolė? Kiek kainuoja įėjimas? O kur ten įsikurti, taip padoriai.
prieš 4 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
Visi Kijevo žmonės – SU MIESTO DIENA!
prieš 4 metų  •  12 prenumeratorių 60 atsakymų
prieš 4 metų  •  3 abonentas 1 atsakymas
prieš 5 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena, sakyk man, prašau, ar galima normaliai pabūti Skadovske? kalbant apie klubus, vakarėlius. gėrimas iki ryto ir viskas)
prieš 6 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Po dviejų savaičių mano gimtadienis. Labai noriu pabėgti nuo visų trims dienoms (penktadienį, šeštadienį, sekmadienį), bet neįsivaizduoju kur. Kreipiuosi į kolektyvinį protą) Kur eitumėte švęsti savo gimtadienio vienas, kai nuo žodžio „jubiliejus“ nuotaika krenta į komą? Duota: 1. Pasas paprastas, nebiometrinis. 2. Aš myliu vasarą labiau nei žiemą. 3. Aš taip pat galvoju apie savo šalį. 4. Vieta turi būti saugi. 5. Nebrangus)
prieš 6 metus  •  17 prenumeratorių 91 atsakymas
Sveiki, noriu patikslinti, mes su vyru užsisakėme kambarį jūsų viešbutyje ir domina klausimas, ar už pirtį ir baseiną mokama atskirai ???
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
prieš 7 metus  •  3 abonentas Jokių atsakymų
Liepos mėnesį su draugu vykstame į Užkarpatę, Polianą. Dvi savaites noriu nepavargti nuo poilsio :) Iš kelionės noriu parsivežti kuo daugiau nepamirštamų įspūdžių. Juk vietos, matyt, spalvingos, vaizdingos. Taigi jis svajoja per trumpą laiką „apkabinti begalybę“.
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 30 atsakymų
Ryte būsime patys. Ar galiu užsisakyti ekskursiją ten? Kiek laiko atidėti? Ką žiūrėti?
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
prieš 8 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar
dar