Klausimai apie UkrainaOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ukraina
prieš 4 metų  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ką pasiimti su savimi?
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
prieš 9 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Rugsėjo pradžioje planuoju pailsėti Geležiniame uoste. Kas buvo aksomo sezono metu, pasidalykite savo patirtimi) Ar verta eiti? Kaip oras, pramogos, paplūdimiai? Dėkoju!
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Geras paros metas. Man reikia jūsų pagalbos, tai yra. Domina toks klausimas, ar Svityaz ežeras žydi rugsėjį? Ir apskritai koks oras rugsėjį, ar dar galime maudytis ir degintis? O gal tai bus ne sezono metu? Iš anksto dėkojame už atsakymus.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašau, tiesiog eik ten po 3 dienų!
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
kaip redaguoti skelbimą
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki. Lapkričio mėnesį važiuoju į Truskavetską. Pasakyk man, koks oras šiuo metų laiku. Nezinau ko imti. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Reikia konkrečios temperatūros
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
kaip rengtis
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Mūsų kelionės tikslas – atstatyti jėgas po operacijos, pakvėpuoti grynu oru, valgyti tikrus kaimiškus produktus, paklaidžioti po mišką.Kas buvo Satanovoje šiuo metų laiku, pasidalinkite įspūdžiais
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Padėkite man apsispręsti dėl Vakarų Ukrainos regiono ir konkrečios vietos, kur spalio mėnesį šilta ir sausa ir galėsite mėgautis atostogomis. Pagarbiai Elena.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
O as noreciau suzinoti atsiliepimus apie pacia gydyma, ar patiko?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ar galima užsisakyti vakarienę ir kiek ji kainuos?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
...
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Orai Skhodnitsa kovo mėn
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasidalinkite informacija:ar kambariuose šalta?O ar yra kokia organizacija Naujųjų metų šventėms -jei važiuosite vienas,liūdna nebus?Iš anksto ačiū.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
pasakyk man, koks oras laukia Berdjanske antroje rugsėjo pusėje?
prieš 14 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
lietingas jei taip, nuo kokio laikotarpio ir kokiam laikotarpiui, jei be kritulių, nuo kokio laikotarpio ir kokiam laikotarpiui?
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Skrendame gegužės 19 d., oras internete baisus!! Kas ką tik atvyko ar dabar į Kemerą, pasakykite, ar tikrai ten šalta? Skrendame į QUEENS PARK su mergina.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
kiek toli nuo centrinės siurblinės.Kaina 1 asmeniui nuo rugsėjo 15 d
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Koks ten oras? Ar ten dažnai lyja ar ne? Ar ten šilta ar šalta?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sakykite, jei kas žino, koks oras šiuo rudens laiku Lvove? dėkoju.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ir taip pat birželio pradžioje.? Kaip jie maitinasi sanatorijoje "Ai-Petri" Aš būsiu su vaiku, ar nebūsime alkani?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Aš eisiu nuo rugpjūčio 1 d., bet ar verta????
prieš 16 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Pasakyk man, prašau, aš noriu iš gegužės švenčių 10 dienų nuvykti į pietinę pakrantę (uolą). Koks oras ir jūra šiuo metu? Ką rodo patirtis? Kokia oro ir jūros temperatūra buvo praėjusiais metais. Galima tik degintis arba vanduo sieks bent 16-18. Arba nereikėtų leisti pinigų ir laukti iki birželio vidurio. Dėkoju
prieš 16 metus  •  2 abonentas 6 atsakymų
Visi klausimai
JAE
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar
dar