Klausimai apie JuodkalnijaOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Juodkalnija
Laba diena, mieli forumo vartotojai. Sakykit koks dabar oras Budvoje, vakar siandien Gismeteo rodo lietus ir perkūnija kiekvieną dieną, ar taip?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Vaikinai! Kas dabar yra Juodkalnijoje? Kokios yra uragano pasekmės? (Žiniasklaida ilgai netiki). Kokios prognozės artimiausiai ateičiai? (norėjau skristi su vaiku birželio 17 d., dabar kažkas durna). Tikiuosi visi gyvi ir sveiki. Pah-pah.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man, kas dabar yra Budvoje, koks oras. Greitai vyksime, bet pagal prognozes nenutrūks lietus
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 13 atsakymų
Žmonės man sako, koks dabar oras Budvoje, ar galima maudytis, degintis ??? visos svetainės turi skirtingą informaciją... Ačiū
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Prašau pasakyti, kas buvo Juodkalnijoje rugsėjį, ar ten tuo metu lyja? (mėnesio pradžia). O kokia vandens ir oro temperatūra? Didelis ačiū!!!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kas neseniai grįžo, pasakykite kokius drabužius pasiimti su savimi. Keliaujame su mažu vaiku.. Kokia vandens temperatūra? Ar galima plaukti?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Dėkoju.))
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 16 atsakymų
Su vyru į Juodkalniją vyksime pirmą kartą. Laikas dar neparinktas, noriu birželį, bet nesame tikri, kad orai tinkami. Mes taip pat mėgstame komfortą. Ar galite rekomenduoti ir viešbutį? O kurortas?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 25 atsakymų
Sveiki visi. Juodkalnijoje jau buvome ne kartą, bet sezono pradžioje to dar nebuvo. Koks oras gegužės pabaigoje ir birželio pradžioje. Planuojame lankytis 2 savaites, gegužės 25-28 d. Dėkoju
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Kokia jūros temperatūra? Oro? Ir tada mes jau šeštadienį - ten =))
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rugsėjo mėnesį vykstame į Juodkalniją, pasakykite man, ar bus lietus?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Išvykstame atostogauti į Budvą 10.09 - 18.09. Domina, kas ilsėjosi šiuo laikotarpiu ir kokių orų tikėtis? Ar vis dar galite maudytis ir kaitintis saulėje?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
aš noriu eiti
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
oro temperatūra kovo pabaigoje
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
pasakykite man, kokiu laiku geriau vykti į Juodkalniją. Norėčiau puikiai įdegti ir maudytis, apskritai norėčiau pasikaitinti saulėje ir net kai Juodkalnijoje yra aksomo sezonas
prieš 14 metus  •  11 prenumeratorių 13 atsakymų
Kokios yra apytikslės kelionių viešuoju transportu kainos?
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Koks oras balandžio pabaigoje/gegužės pradžioje? Ar jūra šalta? Ar galima degintis? Iš anksto dėkoju.
prieš 16 metus  •  1 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar