Klausimai apie TurkijaOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Turkija
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Turkija
Ar galima pailsėti Turkijoje gegužės mėnesį? Nešalta? Atostogaujame iki gegužės 25 d. Kada ir kur geriausia vykti? Alanija? Kur šilčiau? Mano vyras nori į Turkiją, o ne į Egiptą. O jei nuo 15 iki 25? Ar ten bus šilta? Ar mokate plaukti? Man pasakė, kad gegužę ten šalta ir nėra ką veikti. Kas buvo gegužės mėnesį, pasidalinkite įspūdžiais ir patarimais.
prieš 2 metų  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 2 metų  •  12 prenumeratorių 16 atsakymų
Ar tiesiog lauke karštą dieną? Ir antras klausimas – kokias ekskursijas iš šio krašto verta aplankyti? Kažkur skaičiau apie keliones laivu įlankomis su stiklo akmenukais - neradau visos informacijos - ar tai ten egzistuoja?)
prieš 3 metų  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
prieš 3 metų  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Ei! Turime rezervaciją 7.06-17.06, skaičiau, kad jūra +19...+23. Pasidalinkite, kas buvo per šį laikotarpį, kaip yra iš tikrųjų? Dėkoju.
prieš 3 metų  •  9 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 4 metų  •  15 prenumeratorių 16 atsakymų
Suprantu, kad bandymas nuspėti orus yra nedėkingas darbas ir panašus į ateities spėjimą ant kavos tirščių, bet vis tiek... Kaip manote, ar šių metų pavasaris Turkijoje bus ankstyvas ir šiltas? Labai noriu pakeisti rezervuotą Alaniją į Oludenizą. Vykstame į antrąją gegužės dekadą. O gal šiuo metu Oludenize nėra ką veikti?
prieš 4 metų  •  7 prenumeratorių 24 atsakymai
Gegužės šventėms planuoju atostogas.
prieš 4 metų  •  14 prenumeratorių 23 atsakymai
Turkijoje jie nepailsėjo. Pirmą kartą planuojame skristi rudenį. Norime švęsti mano vyro 50-metį. Domina regionas, kuriame yra mažiau drėgmės (dėl sveikatos). Su normaliu paplūdimiu (maudomės nelabai). Su skaidria jūra. Ir taip, kad vakare būtų kur pasivaikščioti. Galbūt galite rekomenduoti viešbučius, kuriuos galėtumėte apsvarstyti atostogoms. O ir geras maistas. Biudžetas - 1000€.
prieš 4 metų  •  10 prenumeratorių 17 atsakymų
prieš 4 metų  •  11 prenumeratorių 9 atsakymų
Mes nesitikime jūros. Norėčiau: gero kūdikių maisto, dienos temperatūros ilgiems pasivaikščiojimams su sarafanu, šildomo baseino, animacijos, vandens parko (pasirinktinai). Kurį kurortą rekomenduotumėte ir konkrečius viešbučius? Aš + mano 6 metų dukra.
prieš 4 metų  •  10 prenumeratorių 29 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar