Klausimai apie TurkijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Turkija
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Turkija
prieš 9 mėnesių  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 1 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
Vaikai turi tik gimimo liudijimus ir ar jiems reikia tėvų leidimo?
prieš 2 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
Paskutinį kartą Turkijoje buvau 2021-08-10-18. Vizos galiojimas baigėsi 2021-09-19. Ar galiu dabar 12/17/21 keliauti į Stambulą su savo pasu? Arba man reikia laukti, jei taip, kiek laiko? Dėkojame už jūsų atsakymą.
prieš 2 metų  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar kas nors turėjo patirties įrašant tik pagal naujausią COVID-19 susirgimo pažymą? Nebuvo skiepų. Priešingai nei Egipte, atrodo, kad tai leidžiama, bet kaip praktiškai?
prieš 2 metų  •  6 prenumeratorių 3 atsakymai
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
prieš 3 metų  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pavasarį kartą lankiausi Turkijoje, ukrainietė (3 dienos). Policija patikrino pasų kontrolę (ten yra mano bendravardis, kuris kažką pažeidė Turkijoje). Praleistas. Kokie dokumentai reikalingi palengvinti tokiu keistu atveju kirsti sieną? Oficialiai visas jų darbo stažas (nepertraukiamas) yra įdarbintas, nuolat mokami visi mokesčiai, atlyginimas didelis, įstatymų pažeidimų nėra, ypač užsienyje. Į Turkiją vėl skrisiu per kelionių agentūrą, su visais kuponais, trumpam (iki 7 nakvynių).
prieš 3 metų  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
Žinau, kad tai neįmanoma. Atrodo, kad tai įmanoma tik tuo atveju, jei dronas pirktas Turkijoje. Bet kas atsitiks, jei jie sužinos? Ar pavyko prasibrauti?
prieš 3 metų  •  3 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar