Klausimai apie TailandasDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tailandas
prieš 2 metų  •  6 prenumeratorių 3 atsakymai
Ar galima asmeniniam naudojimui išvežti sausų bambukinių kamienų gabalėlius, 8 cm storio, 1 metro ilgio, paimtų iš apylinkių? Pagal aviakompanijos gabaritus draudžiamų eksportuoti prekių sąrašuose jos, regis, nėra. Tačiau ekspertų nuomonės skiriasi.
prieš 5 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 5 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Arba pasėti sėklas, ar galima jas vežtis?
prieš 5 metus  •  8 prenumeratorių 15 atsakymų
Ar yra ilgos eilės, pravažiavimo greitis, ar reikia pateikti pinigų (650 kub/asm.)
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Sveiki, pasakykit kas skrido mergautine pavarde su uzsienio pasu? Ar kas nors prašo kitų dokumentų? Iki lapkričio neturiu laiko savo vyrui sukurti svetimo vardo.
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Su seserimi nusprendėme kitą vasarą vykti į Tailandą tyrinėti ir, jei viskas klostysis gerai, liksime ten visam laikui. Idėja – įsikurti kvartale, kuriame gyvena rusakalbiai gyventojai, ir ten išsinuomoti namą. Problema ta, kad aš nenaudojau MtF TS ir nenaudojau PHT. Tai yra, ji gimė berniuku, bet vėliau hormonų terapijos būdu pakeitė kūną į moterišką, tačiau chirurginių operacijų neatliko. Turiu specialybę – sertifikuotą biologą, ir net kas yra „Vandens izotopinės sudėties įtaka Bacillus thuringiensis augimui ir sporuliacijai“. Taip, kaip knygose ir filmuose. Bet. Kokios šio renginio perspektyvos. Lyg jei atvejis tikrai žinomas, tai galiu išmokti kalbą be jokių problemų. Patikrinau ir žinau, kad metodai nėra skirti silpnaširdžiams, kaip tai padaryti. Om.
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Ištekėjusi žmona pakeitė pavardę. Ar galima keliauti į Tailandą užsienio reikalais. pasas su mergautine pavarde.Kelioniu agentura sake kad nebus problemu. Tačiau vis tiek kyla abejonių.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Aš esu Ukrainos pilietis. Aš esu Rusijos Federacijos teritorijoje pagal vidinį (Ukrainos) pasą. Turi darbo patentą, susitarimą su darbdaviu. Reikėjo skristi 10 dienų į Tailandą. Pagal Rusijos Federacijos įstatymus iš šalies turiu išvykti turėdamas tą patį pasą, į kurį atvykau, ir įvažiavau su vidiniu Ukrainos pasu. Bet į Tailandą galiu skristi tik su užsienio pasu. Klausimas: ar vykstant į Tailandą prie Rusijos Federacijos sienos galima parodyti Ukrainos pasą, o atvykus į Tailandą parodyti pasą pasieniečiams. Ir, atitinkamai, situacija yra atvirkštinė – atvykus iš Tailando atgal į Rusijos Federaciją prie Rusijos Federacijos sienos, pasieniečiui parodyti Ukrainos vidaus pasą, nes privalau likti šalyje dėl to, kad dokumentai pas darbdavį išduodami vidiniam pasui ir registraciją taip pat galiu atnaujinti tik ant jo. Iš anksto dėkojame už atsakymą. Kreipimasis į Ukrainos konsulatą, skambučiai į referencinius oro uostus nedavė jokių rezultatų. Pasienio tarnybos telefono numeris nuolat užimtas.
prieš 7 metus  •  10 prenumeratorių 35 atsakymų
Vasario mėnesį ketinu aplankyti Tailandą ir Kambodžą. Tailande būsiu 6 dienas, Kambodžoje 13 dienų ir išskrisiu iš Tailando. Sakykite man: ar Ukrainos piliečiams įmanoma atvykus gauti Tailando vizą, o vėliau ja važiuoti iš Kambodžos atgal į Tailandą?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Laba diena, skirtingų išteklių kainų etiketės yra 1000 batų arba 1200 batų. Podskazhite, kuris pastaruosius tris mėnesius buvo Tae. Kiek sumokėjai už vizą atvykęs?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Paaiškėjo, kad jie ne itin atidžiai studijavo naujus Tai įstatymus ir atvyko žiemoti negavę vizos. Aš tikrai nenoriu išvykti po 30 dienų. Kokios yra vizos galimybės rusams? Jie nenorėjo jų įsileisti pasienyje, nes. sausį ir vasarį buvo pratęstos vizos per Kambodžą. Gal kam buvo panaši situacija. Pagalba!!!!
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Jeigu vykstate NE per kelionių agentūrą ir nežinote, kokiame viešbutyje apsistosite visas 14 dienų arba planuojate važinėti po šalį, ką reikia nurodyti prašymo formoje? Ar gavę vizą atvykę jie tikrina kuponus ar viešbučių rezervacijas?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki! Turiu dvigubą vizą į Tailandą. Noriu į Kambodžą su viza, nusprendžiau pasivažinėti. 3 iš 4 vietinių kelionių agentūrų man pasakė, kad ukrainiečiams įvažiuojant į Kambodžą reikia mokėti papildomą mokestį – 1200 batų. Internete tokios informacijos neradau. Išmanantys žmonės, pasakykite man, ar taip? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Į Bankoką iš Kijevo atvykstame sausio 19 d., atgal vasario 3 d. 5.30 val. Pasirodo, viršijame leistinas 15 dienų, bet vasario 2 diena (paskutinė 15 diena) yra sekmadienis, skaičiau, kad jei paskutinė vizos galiojimo diena patenka į sekmadienį ar oficialią šventę, tada ji automatiškai perkeliama į Kitas. Ar tai teisinga informacija? Ar nebus problemų su įėjimu? Dėkoju.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Užsisakėme bilietus šioms datoms: atvykimas į Bankoką kovo 16 d. 09:50, išvykimas kovo 31 d. 02:40. Pasirodo, 16 dienų, viza atvykus 15 dienų. Į Kambodžą planavome vykti 2 dienoms. Išpirkite bilietus arba pasirinkite kitas datas, čia tiesioginis skrydis ir patogus laikas. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Ar reikia draustis, jei viešbutis rezervuojamas atskirai ir bilietai perkami atskirai, t.y. ne su kelionių agentūra? Aš skrendu 7 dienas
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Ar galiu užpildyti vizos formą namuose ar tik vietoje? ar tau reikia nuotraukos? kiek kainuoja viza ir kokia valiuta mokėti?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Man reikia studento vizos 15 mėnesių. Patarkite, kurioje mokykloje patikimiau ir pigiau išduoti. Pageidautina nevykstant į kitą šalį. Man dar nelabai įdomu mokytis. svarbiausia, kad jie neapgaudinėtų viza ir papildoma biurokratija Aš nebuvau auginamas.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakyk man, kas per Taškentą skrido į Bankoką ir išeik į miestą. Kaip muitinė Taškente ir kaip oro uostas.Ačiū
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Esu Ukrainos pilietis, dabar su sūnumi gyvenu Rusijoje. Yra leidimas laikinai gyventi trejiems metams. Norime skristi pailsėti į Tailandą su vaiku. Kaip mes galime būti? Ar turėčiau prašyti tėvo, kad atsiųstų eksporto leidimą? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 17 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar