Klausimai apie TailandasKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tailandas
Ar geriau rezervuoti dabar ar prieš pat kelionę kovo pabaigoje? O kaip dabar situacija su virusais? Šiais metais kyla abejonių dėl atostogų Azijoje, bet neįsivaizduoju nieko tokio šilto jūros ir nebrangaus.
prieš 4 metų  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
Domina, ar 2018 m. Patajos paplūdimiai tapo švaresni? Kuriuo geriau maudytis Jomtiene, Najomtiene? Centrinė dalis? Kasdien klaidžioti saloje nėra noro, taip, pora dienų, pora dienų ekskursijų, o likusį laiką norėčiau kur nors nuvažiuoti, ir su biudžetu.
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 16 atsakymų
Brangioji!!! Padėkite išsirinkti!!! Kovo pabaigoje kur geriau: Koh Chang, Khao Lak, Krabi...Samui... Visi įskaičiuoti į kombinuotas keliones...
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų
„Pegasus“ siūlo kombinuotą kelionę – 3 – Pataja, 9 Koh Chang, – 1 – Pataja. Tai verta? Ir dar... Kokios vakarienės, jei į ekskursiją su pusryčiais + vakarienė?
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Kelis kartus buvome su vaikais 7 ir 10 metų Egipte, manome, kad šiemet Tailande. Pasakykite, ar verta pakeisti poilsio vietą.
prieš 7 metus  •  13 prenumeratorių 92 atsakymai
2016 metų vasarį buvome Karone. „Treasure Island“ kainos yra 1,5 karto didesnės nei kitų. Pirmoje ekskursijoje jie atvyko mūsų pasiimti su vėlavimu beveik valandą. Jie pamiršo pasiimti antrąjį. Tuo pačiu metu išvykimas buvo 7 val. vietos laiku, kėlėmės 6 (Maskvoje 2 val.). Pyktis buvo baisus, beprotiškai norėjau miego. Pinigai buvo grąžinti. Padarykite išvadas patys. Visas ekskursijas galima drąsiai nusipirkti iš vietinių įmonių, kaip tai padarėme vėliau. Vietiniai dirba aiškiai, rūpinasi kiekvienu klientu ir vertina savo reputaciją (skirtingai nei Treasure Island).
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pagalba renkantis gidą ar kelionių agentūrą į Saium. Iš Amiros važiavome į Pataja ekskursijas – norėčiau, kad būtų taip pat šaunu, profesionaliai, individualiai ir nuoširdžiai.
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakyk man, kam leistis į ekskursijas į Koh Samui. Buvome Patajoje, paėmėme iš Amiros. Labai geras aptarnavimas. Nepriklausomas. Kaip gidai, nesutikau geresnio, gerai padaryta. Norėčiau to paties.
prieš 9 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Domina nakvynės šiame viešbutyje kaina rugsėjo mėnesį su skrydžiu iš Charkovo arba Kijevo 8-10 dienų
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Į Patają ketiname vykti birželio pabaigoje, liepos pradžioje, kada pigiau užsisakyti kelionę? Likus trims mėnesiams iki kelionės ar arčiau išvykimo datos, tarkime, mėnesį? Juos domina 2-3 pasirinkti viešbučiai, o ne tai, ką kelionių organizatorius liks. Ar yra išankstinio užsakymo į Tailandą koncepcija keliaujant ne sezono metu? Dėkoju.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Tailande buvo tik Pataja, atostogos planuojamos nuo vasario pradzios, kur patartumete - Koh Samui ar Krabi? Kuo skiriasi poilsis šiose vietose?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Iškilo tokia problema su kelionių agentūra Coral Travel. Spalio pradžioje pasirašėme sutartį su kelionių agentūra,viešbučio Ambassador City Jomtien Inn Wing išvykimo data 25,12,13.Sumokėjome avansą.Priemoka mokėti nereikia,neva duos nuolaida. Neturėjome galimybės skaityti atsiliepimų ir sutikome, bet tada, kai skaitėme atsiliepimus, buvome pasibaisėti! Bet jie jau pranešė apie patvirtintą rezervaciją.Norėtume iš naujo rezervuoti kelionę ir tokiu atveju prašo sumokėti 10% baudą nuo kelionės kainos.Ar turime teisę rezervuoti kelionę iš naujo nemokėdami baudų , tai išankstinis užsakymas (kaip jie mums pasakė).
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki! Lapkričio mėnesį norime vykti į Tailandą. Sakykite, ar kas nors užsisakė bilietus ir viešbučius per Asiahotels.ru? Kažkodėl jų kainos daug pigesnės, nei mums siūlo draugas kelionių agentūroje, todėl ir baisu... Noriu surasti tuos, kurie jau taip asmeniškai keliavo.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 26 atsakymų
Kas gali pasakyti, kiek kartų galite užsisakyti skirtingus viešbučius ir tada atšaukti rezervaciją (ilgai prieš registraciją, kelis mėnesius), galiausiai pasirinkdami vieną variantą sau? Už rezervaciją Agoda moku naudodamas VISA kortelę. Ir apskritai – ar Agoda grąžina visus pinigus už atšauktą rezervaciją ir kaip greitai? Būna, kad kas nors atšaukė rezervaciją ir šis kambarys atsiduria Agoda pasiūlymuose, man patiko labiau nei šiuo metu užsisakiau. (Uh, aš tarsi aiškiai išreiškiau savo mintį :) )
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 13 atsakymų
kokios vietinės kelionių agentūros gali kokybiškai ir nebrangiai nupirkti ekskursijas į Kambodžą, Kwai upę ir Koh Samet salą, jei, žinoma, šios dvi sąvokos derinamos? ir jei kas nors buvo šiose ekskursijose, gal gali apibūdinti? dėkoju!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Ieškome grupės su žmona, kuri jau buvo arba ruošiasi į kelionę į Pietų Tailandą.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Galbūt kas nors naudojosi arba žino, kur ar į ką geriau kreiptis Bankoke dėl pagalbos planuojant maršrutą ir transformacijų pasirinkimą. Planas per 24 dienas aplankyti Puketą, Krabi, Phi Phi, Lantą ir Sametą, Čangą. Kažkas panašaus. Kas gali padėti, atsiliepkite
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
norime nuskristi pigiau i Tailanda, i bet kuri miesta, jei tik nebrangiai, su tikslu tolimesni skrydziai su Yuva pigiais.Jei turite ideju, pasakykite man pradedantiems.
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Vykstame į Tailandą lapkričio pabaigoje 10 dienų, ieškome pigiausios kelionės, su tikslu toliau savarankiškai keliauti po Juvą, jei turite idėjų, pasidalinkite, patys nieko nerandame, ačiū
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mums reikia bilietų lapkričio pradžiai) Sakykite, pas ką galite nusipirkti pigiau?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena! Iš anksto atsiprašau, jei jau yra tema apie tai, neradau. Norime su vyru žiemą (maždaug vasario mėn.) vykti į Tai, Puketą. Baisu organizuoti tokią kelionę patiems, nors ir svarstome tokį variantą, bet ar kas nors gali patarti patikimam kelionių organizatoriui šia kryptimi? Didžiausia kliūtis, kaip suprantu, yra skrydis. Apskritai man bus labai malonu išgirsti patarimą, aš tikrai noriu eiti į Tai)))
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Prašau pasakyti, kuriam kelionių organizatoriui geriau skristi į Puketą iš Jekaterinburgo? Kokie viešbučiai daugiau ar mažiau geri pakrantėje
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Iš paskutinės kelionės parsivežiau reklaminę brošiūrą, ten reklamuoja šią įmonę, ar verta kreiptis į ją dėl ekskursijų?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 11 atsakymų
Negaliu suprasti, kaip derinti ekskursiją su paplūdimio atostogomis? Greičiau, priešingai, paplūdimio atostogos ir ekskursijos. Sausio mėnesį noriu skristi į Tailandą. Galvojau apie DR, bet dabar vis dar linkstu į vasario pradžią, įdomu sulaukti kinų Naujųjų metų. Vėlgi, ar verta? O gal dar savaite anksčiau skristi ir švęsti ten 45-erius? Nusprendė Phuket, Movenpick. Buvo Movenpick kitose šalyse, viešbutis .. na, man turbūt geriausias. Karon paplūdimys gražus, Patongas netoliese, viskas lyg ir gerai :-) BET, man bus nuobodu. man tikrai bus nuobodu. Taigi: dvi dienos Bankokas, penkios dienos Pataja ir savaitė Puketas? Kodėl man reikia Pataja sausio mėnesį? O ką aš pamatysiu tik Bankoke ir Pukete? Padėkite man sutvarkyti visą šią egzotiką :-) Labai ačiū visiems Tailando ekspertams, kurie atsakė.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 37 atsakymų
Rudenį važiuoju į Patają.. Sakykit kas jau keliavo, kur geriau skristi ir per kokią kelionių agentūrą. Aš vienas.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Su būsima žmona vykstame medaus mėnesio į Tailandą ir susiradome šį viešbutį (Botanika). Atrodo, kad viskas gražiai parašyta ir 99% nuspręsta. Dabar kelionių agentūra – prisijunk – kaip tai? Skaičiau, kad ji nuo 2010 metų dirba Ukrainoje ir jau ten kažkam skolinga, jie ją vejasi... Patrauklios jų kainos - mažiausios, net sakyčiau, todėl noriu pigiai ir linksmai! Kas pasakys už ir prieš, a?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 52 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar