Klausimai apie IndijaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Indija
GOA lapkritį Kaip pigiai nusigauti iš Kijevo?
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Kelionių agentūra „Vival tour Odesa“, Grecheskaya 22 – lėktuvų bilietų pardavimo vadybininkė Boyko Galina pardavė nepilną kelionės dokumentų paketą, dėl kurio jos klientui buvo padaryta materialinė žala. Vadovybė į skundus nereaguoja.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Negaliu apsispręsti dėl atostogų vasario mėnesį? Kur įdomiausia ir gražiausia gamta? Kur geriausia keliauti su 7 metų vaiku? Reikalingos ekskursijos ir paplūdimio atostogos.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 13 atsakymų
Kurį TO pasirinkti Indijoje Ukrainoje?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Pasakykite man, kodėl iš Kijevo nėra kelionių į Kalkutą?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
reikia patarimo
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Planuoju aplankyti Indiją (pirmą kartą). Pasakyk man, prašau, protingas kelionių organizatorius: norėjau, kad viskas būtų gana gerame lygyje (grupės vadovas, gidai, viešbučių pasirinkimas, įvairūs organizaciniai klausimai). Planuoju 2013 m. sausio mėn. turą "Auksinis trikampis + Goa". Ir, jei įmanoma, pasidomėkite, kokia vidutinė tokių kelionių kaina. Norėčiau gyventi normaliuose viešbučiuose (su vandeniu, tualetu, dušu) normaliomis kainomis. Taip pat domina savarankiško tokio turo organizavimo klausimas. Kaip sunku tai padaryti (ypač nerimauju dėl vizos atidarymo, nes yra daug miestų ir, atitinkamai, viešbučių, taip pat rasti kelionės kompanioną tokiai kelionei (pasakykite man Ukrainos svetaines, kuriose galite rasti kelionių draugų ir kaip jie veikia )). Būsiu labai dėkingas už atsakymus. Iš anksto dėkoju visiems atsakiusiems už supratingumą
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 19 atsakymų
Vaikinai, kurie ilsėjosi Keraloje, pasakykite, ar yra tiesioginių skrydžių (be persėdimų) ir koks kelionių organizatorius siūlo tokias keliones. Nerandu (((
prieš 12 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
pasakykite man, prašau, kiek apytiksliai kainuos kelionė 2 asmenims į Goa iš Kijevo? O gal geriau į Šri Lanką eik
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Labai noriu nuvykti į Indiją ar Šri Lanką, gal galite ką nors rekomenduoti. Net neįsivaizduoju kiek man reikia pinigų, bet labai noriu...
prieš 12 metus  •  4 abonentas 15 atsakymų
Mes susirinkome GOA. Pasakyk man iš kurios GOA dalies pigiau vykti į ekskursijas. Mes teikiame pirmenybę mobiliosioms atostogoms, o ne paplūdimio atostogoms. Ačiū visiems iš anksto.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar