Klausimai apie KinijaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kinija
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
Mieli keliautojai! Pasakyk man, prašau, iš kur žiūrėti pažintines keliones į Pekiną iš Kijevo. Peržiūrėjau visus pagrindinius MOT - nieko neradau. Matyt reikia ieškoti profilio MOT.
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakyk man, ką daryti, pirmą kartą yra nesutapimas su kelione ir iš tikrųjų aš turiu. Oro vežėjas skrydį atšaukė nuo 17.40 val. kitą dieną 10.40 val. Ką kelionių organizatorius man pasakė likus dviem dienoms iki išvykimo apie šį pakeitimą, nors informacija jiems priklausė 3 savaites. Laikas buvo paskelbtas žodžiu, sutartyje nenurodytas (išankstinis užsakymas 3 mėn.). Pasirodo, prarandame 1,5 dienos, į viešbutį užsiregistruojame apie 4 val., atsiskaitome pagal skaičiavimus ir turistų atsiliepimus anksčiau nei tas pats skrydis.. Kelionių organizatorius pradėjo tikinti, kad 04 val. .. Jie sakė, kad jei jie atlieka perskaičiavimą, tai diskrecija. Tada su 2,5 metų kūdikiu negalėsime įsiregistruoti anksčiau nei po 12 dienų. Nemalonu suvokti, kad diena buvo atimta + ankstyvas išvykimas irgi minusas.Pasidalinkite patirtimi kaip teisingai būti ir elgtis. Dėkoju
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 5 atsakymų
ilsėjomės Hainano saloje, viskas buvo gerai iki tol, kol nebuvome priversti prisijungti prie oazės visų sezonų klubo, pasirašant kontraktą buvo žadėta daug, bet po to, kai paaiškėjo, kad viskas, kas buvo pasakyta, o ne išrašyta, negalioja atvejį, kaip grąžinti pradinį įnašą (3150 eurų) tuo pačiu metu, kasdien skambina įmonės atstovai su prašymu sumokėti likusią sumą (14 773 eurus), kad ateityje būtų galima parduoti narystę ir atgauti pinigus. . Žmonės man sako, ką daryti???
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Gyvenu toli nuo Buriatijos, už ekskursiją siūlo susimokėti pervedant pinigus į taupomąją kortelę. Bijau likti be pinigų ir ekskursijos.Apie kelionių agentūrą informacijos (atsiliepimų) visiškai nėra, pirmą kartą važiuoju į užsienį į sanatoriją, todėl klausimų daugiau nei atsakymų
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pavasarį ar vasaros pradžioje norėjome aplankyti Kiniją, keletą dienų pamatyti įžymybes, o tada pailsėti prie jūros. Bet, žinoma, daugiau ekskursijų. Tačiau išvykstant iš Novosibirsko jie siūlo tik 2 dienų ekskursijas po Pekiną + Hainaną arba tik Hainaną. Nei vienas, nei kitas netenkina. Galvojame patys nuskristi į Pekiną, o paskui organizuoti ekskursiją savarankiškai. Ar kas nors gali pasakyti Kinijos kelionių agentūros, kuri galėtų tai organizuoti, koordinates. Iš anksto dėkoju.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Gyvename Čeliabinske, norime į Kiniją, Baidachą. Mes neparduodame kelionių. Kaip ten, iš kokio kelionių organizatoriaus, kokiame mieste galime nusipirkti kelionę?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Esu Azerbaidžano pilietis, bet gyvenu Rusijoje, ar galiu atsidaryti vizą į Kiniją neišvykdamas iš gimtinės?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Norėčiau sužinoti kiek patikimas šis viešbutis, kaip elgiasi su turistais?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
pasakykite man ar galima nusipirkti bilieta i kinijos kurorta be bilieto kainos.... nes mano teta turi skrydziu lengvatas (trans aero) tai reiskia kad lektuvo bilietas i Vladivostokas nemokamas.. ar tai galima nusipirkti bilieta i kinijos kurorta is Sankt Peterburgo bet su skrydziu is Vladivostoko?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar