Klausimai apie KroatijaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kroatija
Iš „Join Up“ nusipirkau kelionę į Kroatiją, tada perskaičiau atsiliepimus apie šį kelionių organizatorių ir man stojo plaukai. Kaip galiu kontroliuoti viešbučio rezervaciją, ko turėčiau reikalauti iš kelionių agento, kad įsitikinčiau, jog viešbutis užsakytas man, ir dėl lėktuvų bilietų
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki. Šiandien radau svetainę, kurioje galite užsisakyti Robinsonades, bet už rezervaciją turite sumokėti avansą. Anksčiau nenaudojau, gal kas jau naudojosi ir žino ar ši svetainė patikima?: http://www.croatia-online.com.ua/
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar priimate turistus su gyvūnais? Jorkšyro terjero svoris 1,2 kg? Nemokamas ar mokamas? Ačiū už atsakymą
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kas geriau atsipalaiduoti Opatija ar Tučepi? kur yra geriausi paplūdimiai?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
norime kartu su vyru vykti į patogią kelionę į Kroatiją
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Gegužės 30 dieną skrendame į Kroatiją, atvykstame į Juodkalniją. Kas taip skrido? Kiek laiko užtrunka nuvykti į Kroatiją. Juodkalnijoje, Tivato oro uoste, Kroatijoje, viešbutis Cavtate. Skrendame per Tez Tour. Gavusi bilietus buvau šokiruota. (Skrydis per Juodkalniją)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sakykite, dabar turime pasirinkimą, norime atostogauti rugsėjo viduryje, tiesiog negalime pasirinkti Ispanijos ar Kroatijos, o ten ir ten viešbučiai siūlo 3 *. Noriu jūros ir įdomių ekskursijų. Ar galite patarti!
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 16 atsakymų
susirado butą adresu http://www.adriatic-home.com/. Savininkai prašo į jų sąskaitą pervesti 40% avansą. Jūs negalite mokėti kortele. Argi tai ne daug? Ar ne pinigų sukčiavimas? Kažkaip žinau, kad praktika yra 10-15% maksimumo. Ar kas nors užsisakė per šią svetainę? kaip apsisaugoti? Šiek tiek baisu
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Aš esu iš Kijevo. Pasiūlykite kelionių organizatorius Kroatijoje. O gal geriau užsisakyti tiesiai į šią šalį? TIKRAI noriu šio viešbučio http://www.solmelia.com/nHoteles/jsp/C_Hotel_Description.jsp?codigoHotel=7012 Tačiau atsiliepimų visai nėra!
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Prašau pasakyti, kur Ukrainoje galima įsigyti paskutinės minutės kelionių į Kroatiją ir ar kas nors turi patirties su tokiu įsigijimu? Bandžiau ieškoti per internetinę paiešką, bet siūlomų kelionių agentūrų svetainėse yra kažkokių nesąmonių, arba džiugių „specialių pasiūlymų“, kurių kaina beveik arba visai nesiskiria nuo įprastos kelionės.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ketinu eiti, noriu sužinoti apie viešbučius ir poilsį.
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Pasakyk!!! Noriu leistis į Kroatijos-Slovėnijos turą, verta ar ne.Gal kas nors būtų labai dėkingas, o gal tiesiog pailsėti paplūdimyje viešbutyje
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Neseniai buvau pas sia operatore čekijoj.Viskas gerai.Įdomu kaip jiems su Kroatija.
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra 7 atsakymų
Mieli forumo nariai, pasakykite man, ką geriau rinktis Kroatiją ar Juodkalniją. O gal vyksta 2-3 savaičių paplūdimio turai į abi šalis vienu metu iš Ukrainos?
prieš 16 metus  •  1 abonentas 5 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar