Klausimai apie EgiptasKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Egiptas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
2
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Egiptas
Iš pradžių jie planavo sugauti „karštą turą“ arba atsisakymą. Bet aš jau daugiau nei mėnesį stebiu šią problemą (tuo metu viešbučių nebuvo galvoje) ir pastebėjau, kad „dega“ viešbučiai dažniausiai yra „vidutiniai“ viešbučiai, turintys daugmaž žemą reitingą ir daugiau nei pusė blogi atsiliepimai. Toks, kad skaitai, ir dingsta noras ten eiti. Bet pastaruoju metu vienas viešbutis man labai patiko ir dabar mane kankina abejonės, kada geriau už jį „pagauti“ gražią kainą? Juk niekas nežino, arčiau išvykimo jis taps žemesnis ar kils? Kainas stebiu kiekvieną dieną – jau pavargau. Noriu atsipalaiduoti ir jau ramiai nusiteikti poilsiui. O čia supranti, kad net nežinai kur ir praktiškai kada skrendi? Ta prasme, kad turas dar nenupirktas. Nors, žinoma, planuojame atostogų datas. Taip žmonės perka „karštąsias keliones“? Lyg būti tamsoje iki pat pabaigos, taip sunku... bet aš įpratęs viską planuoti.
prieš 3 metų  •  25 prenumeratorių 61 atsakymas
Pasakykite man, prašau, kurioje svetainėje, be Otpusk.com, stebite paskutinės minutės keliones? O gali būti, kad Vacation.com matome paskutinės minutės ekskursiją į tam tikrą viešbutį su tam tikromis datomis už vieną kainą, o paprašius mūsų kelionių agento, paaiškėja, kad pas tam tikrą operatorių ši kelionė yra brangesnė? O jei kelionė paskutinė, tai kaina už ją visiems kelionių organizatoriams vienoda ar gali skirtis? Mūsų pinigai „įstrigo“ Joint, o dabar esame pririšti, kad turo ieškoti tik pas juos. Tačiau kaip visa tai stebėti ir neapgauti?
prieš 3 metų  •  18 prenumeratorių 34 atsakymai
prieš 3 metų  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
Kiek kartų skrendame Join Up ir kiekvieną kartą, kai skrydis perkeliamas iš vakaro į ankstyvą rytą, kad paskutinę mokamą naktį net nemiegame, autobusas 00.20 val. Ieškau pakaitinio kelionių organizatoriaus. Pasidalinkite savo patirtimi, prašau. Čia, žiūrėdamas į Boryspilio atvykėlių lentą, sužinojau, kad naujausias atvykimas iš Hurgados yra „Wind Rose“. Gal yra kitų variantų?
prieš 4 metų  •  22 abonentas 34 atsakymai
prieš 4 metų  •  11 prenumeratorių 8 atsakymų
Buvo nupirkta ekskursija į Albatros vandens parką, tačiau viešbutis nebuvo atidarytas, o atidarymo datos nežinomos. Kas yra tokioje pačioje situacijoje? Ką siūlote mainais? Mums nemokamai pasiūlė į Moderną, bet ten pontonas netinka vaikams. Už „Aqua Blue“ jie prašo papildomai sumokėti 300 USD (14 naktų, 2 + 1).
prieš 4 metų  •  9 prenumeratorių 29 atsakymų
Pasakyk man, prašau, kelionė užsakyta 2 + 1, 100% apmokėjimas. Bet dėl ​​šeimyninių priežasčių 2-as asmuo negali skristi, variantas pakeisti turistą netinka. Ar galima iš naujo rezervuoti už 1 + 1 ir gauti bent šiek tiek pinigų už antrą turistą?
prieš 4 metų  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
Trumpai tariant, situacija: sausio mėnesį (prieš virusą) užsisakiau kelionę į Egiptą. Jie turėjo skristi balandžio 15 d., tačiau dėl susiklosčiusios situacijos pasaulyje nusprendė atšaukti (nes norėdami persikelti į rudenį, turėjo sumokėti dar 2500 dolerių). Apie atšaukimą pranešta 03.15 d., prieš mėnesį. Kelionių organizatorius praneša, kad bauda sieks 60 proc. Aš esu keistuolis, jei atvirai. ka patarsit? Ar yra tokia mintis, surinkti visus (tokius pat kaip aš) ir paduoti į teismą tą sušiktą Anexą?
prieš 4 metų  •  13 prenumeratorių 38 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar