Klausimai apie LenkijaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Lenkija
Ieškote įdomios nebrangios slidinėjimo kelionės. "Naryla" yra įdomus variantas su išvykimu iš Lvovo: 4 dienos Zakopanė, 4 dienos Austrija. Kas bendravo su kelionių organizatoriumi "Fortūna", pasakykite man, koks jis patikimas. O taip pat, gal kas apsistojo pensionate Astoria, domisi gyvenimo sąlygomis, pirties buvimu, o svarbiausia – kaip patekti į normalius (ne vaikiškus) keltuvus (informacijos internete minimali).
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ind.turas – brangus. Lenkijoje nėra pažįstamų, kurie galėtų pakviesti.Kokie dar būdai? Labai noriu aplankyti, prisimink – vaikystėje ten gyvenau.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Noriu savaitei į Lenkiją, nežinau nuo ko pradėti. Noriu pasivaikščioti po miestą, vykti į ekskursijas. Pasakyk man, kur Krokuvoje ar Varšuvoje geriau apsistoti. Poilsis nėra laukinis. Ar yra tokių kelionių? Pažiūrėjau į internetą, siūlantį daugybę miestų ir šalių vienu metu.
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Klausimas ekspertams, pasakykite man patikimas partneris Europoje - Lenkija, Čekija, Prancūzija.Kaip būtų saugu siųsti klientus be apgaulės. Girdėjau, kad daug kas buvo blogai.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar dabar galima atsidaryti vizą į Lenkiją?Gal turistinę?Registruota Kryme Jevpatorija.Labai skubiai reikia 2 dienoms Lenkijoje.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Trivietis kambarys Maitinimas: pusryčiai, vakarienė. Kaina?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Parašykite atsiliepimą apie savo atostogas Lenkijoje.
prieš 17 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar