Klausimai apie LenkijaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Lenkija
prieš 3 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Suprantu, kad iš oro uosto į miestą geriausia nuvykti traukiniu. Kokios traukinių stotelės yra arčiausiai oro uosto?
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Pirmą kartą rezervavome viešbutį Booking. Rezervacija buvo be išankstinio apmokėjimo. Pinigų įnešimo terminas yra 02-17. Ir nuo to momento išankstinis apmokėjimas tampa negrąžinamas. Vakar (02-14) iš kortelės buvo pervesti pinigai. Pinigai dabar užblokuoti. Kaip atliekamas mokėjimas? Prie įėjimo nuo mūsų kortelės bus nuskaičiuoti užblokuoti pinigai ir viskas? Viešbutis priima korteles.
prieš 5 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Ir aš vis tiek būsiu ES šalyje.
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Vaziuoju pas dukryte i Lenkija, isskyrus pasa, bilieta ir pinigai, ko dar reikia?Pasakyk.
prieš 7 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Pirmą kartą planuoju apsistoti hosteliuose (ne tik Lenkijoje, iš principo, pirmą kartą būsiu hostelyje). Į ką atkreipti dėmesį renkantis nakvynės namus (be vietos ir bendro įvertinimo)?
prieš 7 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Gal kas pasakys kur rasti pigų butą nuomai 2 savaitėms Poznanėje. Ačiū.
prieš 9 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Važiuodami automobiliu savarankiškai visi vaikai iki 5 metų turi vizą
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Laba diena! Pasakyk man, prašau, norime su vyru į Zakopanę, bet nežinome, kokio tipo būstą nuomotis? Svarbiausia, kad būtų rusiška pirtis (su vantomis ten, medinė) Prašau padėti, ar tai išvis tikra?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Su vyru norime praleisti 2-3 dienas Varšuvoje. Pasakykite man, kur geriau užsisakyti nebrangius apartamentus. Radau svetainę luxapart.pl, kur jie siūlo daugybę butų variantų. Ar kas nors iš jūsų užsisakė per šią svetainę?
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Gegužės mėnesį su draugais vykstame atostogauti į Lenkiją. Norime aplankyti didžiausius miestus (Varšuvą, Krokuvą, Vroclavą). Nusprendėme išsinuomoti butą, bet nežinome, kur juos geriau rezervuoti. Radau šią svetainę: luxapart.pl Ar kas nors naudojosi šia rezervavimo sistema? O gal galite rekomenduoti ką nors kita?
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Sveiki, atsidariau mėnesinę vizą į Graikiją, važiuoju su vaiku pusantrų metų. Neplanuoju vykti į Graikiją, nes man reikia į Švediją! Mano vyras yra arabas, todėl mano pavardė tokia pati! kokios galimos problemos jei noriu i svedija per Lenkija? dėkoju!)
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki. Vykstame į Zakopanę NG 2 suaugę + vaikas 11 metų. Laikoma WILLA MDN arba WILLA JAN APART HTL. Ar kas nors yra apsistojęs šiuose viešbučiuose? Pasidalinkite įspūdžiais, prašau.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
kaip keliauti į Lenkiją
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
ar pasiimti juos su savimi
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Turiu omeny, 3 kartus per dieną, perkami įvairūs suvenyrai artimiesiems, drabužiai, ekskursijos ir t.t.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
vaziuojame pailseti i lenkija i kudowa zdroj miesta i viesbuti, verde montana, gal kas buvo ir pasakys kas yra viesbucio kambariuose
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pirmą kartą vykstame į Zakopanę
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Noriu derinti aktyvias atostogas (slidinėjimą) ir raumenų ir kaulų sistemos gydymą
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Norėčiau pailsėti su draugais Szklarska Poręba
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Šeima – 2 suaugę ir 5 vaikai nuo 5 iki 13 metų ieško galimybės pailsėti žiemą už vidutinį mokestį. Laukiame bet kokių pasiūlymų...
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Mane domina SPA centras.Apibūdink?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ankstyvą rudenį norime iš Kijevo vykti automobiliu į Krokuvą. Norėtume paprašyti patarimo tų, kurie jau padarė tokią kelionę. Pasakyk man, prašau, nebrangų viešbutį Krokuvoje. Mes tik nakvojame, nes mums puikiai tiks 3*. Pagrindinė sąlyga renkantis viešbutį – švara. Norime pasiteirauti dėl vizų gavimo – geriau atsidaryti pačiam arba pasitikėti agentūra. Kur geriausia kirsti sieną? Kur pakeisti pinigus įprastu kursu? Mums bus įdomu bet koks patarimas, susijęs su tokia kelione ar šalimi. Dėkoju
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Numatoma atvykimo data 2010 m. liepos 20–27 d.
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
norime apsistoti jūsų viešbutyje
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
toli nuo šlaitų, nuo centro
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Kas buvo šiame viešbutyje, pasakykite man, prašau, ar dviviečiuose kambariuose yra dvigulės lovos, ar ten tik dvi viengulės lovos? Ar šilta kambaryje? Ar maistas geras? Ar nuolat yra karštas vanduo? Ačiū iš anksto
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
13 su grupe vaikų turėtų būti pensione "Malibu" netoli Gdansko. Niekur negaliu sužinoti, kas ten yra ir kaip yra dabar po potvynio. Pirmadienį susitikimas su tėvais išvykstant.Pasakyk! Padėti!!!
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar