Klausimai apie IzraelįViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Izraelį
prieš 1 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 1 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Giminės, susituokusi pora, atvyks rudenį 2-3 savaitėms, nori pasiimti viešbutį (ar butą), greičiausiai Netanijoje. Žinau, kad yra įvairių svetainių su apžvalgomis, pradėjau rinkti informaciją (tikslas – nebrangus dvivietis kambarys), bet ne viskas taip paprasta, žmonių biudžetas ribotas, jie viską sutaupys. Nenorėčiau nuomotis kambario "su blakėmis", būtų malonu gauti informaciją iš išmanančių žmonių. Ačiū visiems!
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Turiu negalią ir norėčiau gydytis, bet viešbučiuose nėra infrastruktūros vaikams (nėra uždaro baseino! Vandens turi tik Leonardas
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Esu vieniša mama. Vaikui treji metukai. Keliaujame į Izraelį dviem savaitėms. Kokių dokumentų reikia, išskyrus mudviejų tarptautinius pasus?
prieš 8 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Ar netoliese yra maisto prekių parduotuvių? Rekomenduokite gerą skanią kavinę)) Kokius drabužius pasiimti su savimi rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Prie Negyvosios jūros arba Eilato.
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
mums reikia medicinos viešbučio, kuriame būtų atliekamas gydymas dėl šios diagnozės
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pasidalinkite patirtimi ir įspūdžiais, kas ilsėjosi FORTUNA sistemoje (ne pakrantės viešbutyje).
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Planuojame kaitalioti paplūdimio atostogas ir ekskursijas (kas antrą dieną)
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
sveiki pasakykit kas įeina, keliaujam su vaiku 1.8 paėmėm Deluxe Tower, SV kambari, klausiame kelionių organizatoriaus, sako, kad viešbutyje visos paslaugos keičiasi kas mėnesį ir konkrečiai galima sužinoti tik vietoje, kaip su nardymu, buriavimu, aukle valandine, ar galima joti... Skaitykite daugiau: http://my.turpravda.ru/messages/
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sakykit ar yra rusakalbe aukle,o apskritai del viesbucio noriu viska suzinoti.Kiek laiko eiti,jei pėstute iki observatorija,kokia vandens temperatūra jūroje spalį. Kelionių organizatorius man pasakė, kad vaikų sterilizatorių nėra, nors viešbučio servisuose apie juos rašoma kiekvienoje svetainėje.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Važiuoju su vaiku į Izraelį, planuojame ilsėtis Netanijoje. Mes pasirenkame bilietą, tačiau yra pernelyg prieštaringų atsiliepimų ir kainų diapazono. Pasakykite man viešbutį Netanijoje, 3 * - 4 *.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Skaičiau, kad registruojantis reikia parodyti banko kortelę arba palikti užstatą
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Aš einu į šį viešbutį.Jie mane išgąsdino, sako, KAD TAI Siaubinga!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Sveiki! Prašau pasakyk man: sausio pradžioje vykstame kartu savaitei į Netaniją. Planuojame aplankyti Jeruzalę ir Tel Avivą. Kaip apsirengti? Ar pasiimi skėtį? Šiltos striukės? Kokie batai? Ar kambariuose yra šildymas? dėkoju
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Norime pailsėti prie jūros su 1,5 metų vaiku spalio-lapkričio mėn. Biudžetas iki 2500 USD. Kokio tipo maistą rinktis? O kaip geriausia maitinti kūdikį? Ar galiu pasirinkti dietinį meniu restoranuose? O gal geriau gaminti patiems? Namuose jis valgo nuo mūsų stalo, nemėgsta savo vaikų maisto. Kokį viešbutį rekomenduotumėt?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Noriu kaip laukinis ilsėtis į Izraelį prie Negyvosios jūros. Mane idomu ar galima buta isnuomoti ten ir jo kaina.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, ar standartiniame kambaryje yra šaldytuvas ir kita buitinė technika.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. Į Aškeloną vyksime lapkritį, negalime to padaryti anksčiau. Gal kas gali parašyti kaip ten atsipalaiduoja lapkritį, kaip vanduo ir pan.?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
KAIP IZRAELIEČIAI SUSIPAŽINTI APIE SU JOMIS ATVEŽAS PREKES, SUVENYRUS IR BUITINĖS PREKES IŠ ARABŲ ŠALIŲ
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar