Klausimai apie KiprasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kipras
prieš 3 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki!Į šį viešbutį įsiregistruosime 10/12/18 su mažu vaiku. Ar galite pasakyti, ar kambariuose yra vaikiška lovelė, virdulys ir šaldytuvas? Arba tai papildomai. rinkliava?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ką reikia pasiimti su savimi ir ką jūsų viešbutis suteiks nemokamai? -lygintuvas -plaukų džiovintuvas -rankšluosčiai -indai -patalynė ar visa tai yra jūsų viešbutyje ar reikia pasiimti su savimi?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Gera diena! Padėkite tėveliams išsirinkti viešbutį Kipre (Larnakoje, Protaras) ramiai, jaukiai, šalia jūros. Biudžetas 800 eurų. Galite turėti gerus 3 *, jie nėra išrankūs turistai))
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Vaikinai, pasakykite man, pliz, kokiame viešbutyje Kipre geriau ilsėtis su 1 metų kūdikiu? Kokybiškas įvairus maistas "viskas" ir švarus gražus paplūdimys. Ir, žinoma, ne už beprotiškus pinigus)))
prieš 6 metus  •  11 prenumeratorių 18 atsakymų
Laba diena! Ar galite pasakyti, ar kambariuose yra plaukų džiovintuvas? Jį galima įsigyti nemokamai arba už papildomą mokestį. rinkliava?
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Su mažu vaiku vykstame į Kiprą Protare. Ar turite detalių apie butus? Iš anksto dėkojame už atsakymą
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Laba diena, pasakykite man, kada patogiausia važiuoti į Kiprą su 1,5 metukų vaiku, kad galėtume pasipliuškenti vandenyje ir pabėgioti saulėje. Orientyras nuo gegužės iki rugsėjo. O nuo oro uosto iki 1,5 val
prieš 6 metus  •  10 prenumeratorių 9 atsakymų
Einu pailsėti su vaiku. Ir aš norėčiau sužinoti, kiek pinigų pasiimti su savimi? Kokias ekskursijas ir vietas galima aplankyti? Iš anksto dėkoju))
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 5 atsakymų
Papasakokite, kaip į lėktuvą atsinešti sulankstomą paplūdimio skėtį. Aviakompanijos svetainėje kažkas neaišku, pavyzdžiui, yra pagrindinis bagažas, rankinis bagažas ir skėtis. Kaip į tai atsižvelgiama už papildomą mokestį?
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki visi, noriu skristi su vaiku i Kipro. Pasakyk man, kada geriau nesikarščiuoti.
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Багаж весом 30 кг я могу разбить вес на одного человека чемодан+сумка в багажный отсек,не считая ручной клади
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki! Padekit, prasau issirinkit Važiuojam su vaiku 8m. Biudžetas iki 90 tr su HB maistu, animacija. MARLITA BEACH 4*, POLYCARPIA 4*, JACARANDA 3*. Iki jūros ne daugiau 400 m, šalia parduotuvės
prieš 7 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Rekomenduokite viešbutį Kipre: Ai-Anapa arba Protaras.4*, bet padorus. Noriu važiuoti gegužės viduryje.
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakyk man, prašau, kur Protare yra geras smėlio paplūdimys, įėjimas į jūrą vaikams. Viešbučiai, kad vaikams nebūtų nuobodu; ar maistas geras?
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 27 atsakymų
Norėčiau patogaus ir padoraus viešbučio netoli jūros, viskas įskaičiuota, baseinas, gatvės baras Ar galiu ką nors rasti? Pageidaujamos šalys: Kipras, Egiptas, Tunisas, bet apsvarstykite ir kitas
prieš 8 metus  •  13 prenumeratorių 23 atsakymai
Pasakykite man, prašau, kurį viešbutį geriau pasirinkti. Keliaujame su vaiku beveik 2 metuku ir močiute. „St George Gardens“ viešbučio kostiumai ar „St George“ viešbučio SPA ir golfo paplūdimio kurortai? Dėkoju
prieš 8 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Į Kiprą skrendame pirmą kartą, domina viešbučiai miestuose, ne toliau nei 2 linijos, nebrangus, bet neblogas variantas. Ar tiesa, kad vakarienėse visuose Kipro viešbučiuose gėrimai, įskaitant vandenį, yra mokami?
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar