Klausimai apie VietnamasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Vietnamas
Kad nebūtų taip sausakimša kaip skruzdėlyne
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Pasakyk man, kur atsipalaiduoti birželio mėnesį Vietname. Noriu gero oro (birželio pradžia), gyventi "vietnamietiško kaimo" stiliaus bungale, geros, ramios jūros!
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena!Labai norime su šeima aplankyti Vietnamą.Turiu klausimų žinovams:kur geriau vykti birželį?kokiame 3* viešbutyje (nebrangus, bet malonus) galėtume apsistoti?
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Norėčiau viešbučio centre
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 67 atsakymų
Gera diena! Pasakykite man, ar verta rinktis vasarnamį su vaizdu į sodą ar prieiga prie paplūdimio? O kaip jūra spalį, ar bus labai audringa? Klausimo esmė: 1. tai galimybė įsiskverbti į įvairių roplių (žiurkių, gyvačių, driežų) namelį. 2. Tai žmonės, kurie čia ir ten kabinasi, nelabai comme il faut.
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena, norime su vyru i Nha Trang, kas ten buvo, pasakykite, kokios dabar kainos nakvynei ir maistui?
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Už 2, vyrui ir žmonai, kaina 9 dienoms
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Jei kas ilsėjotės šiame viešbutyje, prašau papasakokite kaip ten su standartiniais dviviečiais kambariais.Ypač mane labai domina lango buvimas
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
vyks gruodį! Vietname pirmą kartą apsistojo šiuose viešbučiuose. kas gali apie juos papasakoti? Būsiu dėkingas už bet kokią informaciją!Iš anksto dėkoju!
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rekomenduokite ramų, ramų viešbutį Mui Ne... Turėti savo paplūdimį nėra „kitaip kelio“ būtina.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Rugsėjo pabaigoje norėčiau aplankyti Vietnamą. Šiuo atžvilgiu kyla klausimas: kurie viešbučiai turi savo paplūdimius? Ir visada arčiausiai viešbučio. Variantas: „paplūdimys per kelią“ nesvarstomas!
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar SUPERIOR POOL VIEW BB yra plaukų džiovintuvas?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Nuo šių metų balandžio 17 dienos ilsimės viešbutyje Bamboo Village... Kelionių agentūra mums pardavė turą su nakvyne Dove Cottege kambaryje... Skaičiau svetainėje, kad viešbutyje yra tik 4 tokie kambariai ( be balkono, su vaizdu į kelią ir pan.) e.) Ar kas nors gyveno šiuose kambariuose????? Kam reikia pasiruošti? Ar apskritai įmanoma juose būti? O ar atvaziavus galima iskeisti i kita kambari???
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
2014 m. balandžio 17 d. atvykstame į šį viešbutį. Gavau nesuprantamą skaičių Dove Cottage ... Kas tai???? Ar galima jame patogiai gyventi?????
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
2014 m. balandžio 17 d. atvykstame į šį viešbutį. Gavau nesuprantamą skaičių Dove Cottage ... Kas tai???? Ar galima jame patogiai gyventi?????
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pirmą kartą norime skristi į Vietnamą, pasakykite kur geriau, kas būtų pigiau ir ne labai toli nuo oro uosto, ar ten brangios ekskursijos, ar brangus maistas, girdėjau, kad ten labai skaniai gamina
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pasakyk man, kiek toli viešbutis yra nuo jūros? Mandagūs darbuotojai? Ar verta rinktis šį viešbutį?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kas vienas skrido į Vietnamą??! Atsiliepkite, jums reikia patarimo, kaip organizuoti ekskursiją?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
užsakė viešbutį dar rugpjūtį išvykimas 2014-01-27 likus 12 dienų iki išvykimo paaiškėja, kad aplink viešbutį vyksta paplūdimio statyba, netoliese nėra kavinės ir turime du mažus vaikus nežinau ką daryti
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kad būtų kur pasivaikščioti už viešbučio ribų
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki. Aš einu į The Light 4 Hotel 3 *, (nepainioti su keturiais), gal kas buvo, bent ką papasakoti apie šį viešbutį. Atsiliepimų nerasta. Kas yra šalia ir pan. O antras klausimas apie orus sausio mėnesį ir apie ekskursijas, kur važiuoti, kainas ir t.t. Man tikrai reikia atsakymo. Iš anksto dėkoju.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Rekomenduokite gerą ir nebrangų trijulę Nha Trange
prieš 11 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar