Klausimai apie MaltaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Malta
Kuriuose 4* Melliehi viešbučiuose yra kambariai rūkantiems? Ar viešbutyje yra rūkymo zonų? Ar galima rūkyti balkonuose? Domina Maritim Antonine, Ramla Bay, Solana.
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Žmonės. Kas buvo. Kokie yra atostogų Maltoje trūkumai? Prašau būti objektyvus. Domina pati Malta, o ne viešbučiai. Iš anksto dėkoju.
prieš 9 metus  •  8 prenumeratorių 16 atsakymų
Aš einu liepos 18-ąją savaitę. Aš važiuoju ne su bilietu, o su kvietimu apsilankyti. Ką atnešti? Aš einu vienas. Mėgstu nardyti, bet ar prie miesto paplūdimių bus galima ką nors pamatyti uolose? Anglų kalbos visiškai nemoku.Ar bus galima kur nors nusipirkti ekskursijas rusų kalba?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Sveiki! Jei kas nors ilsėjosi šiame viešbutyje, pasakykite man, kiek toli iki paplūdimio ir koks jis yra, ar daug žmonių paplūdimyje? Yra tik viena apžvalga, bet apie paplūdimį nėra nė žodžio. Ačiū.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sakykite, prašau, kas buvo Maltoje 2010 m., koks ten apytikslis kainų lygis? kiek pinigų turėtų būti su jumis rezerve. kad 8 dienų poilsio laikotarpiu būtų galima važinėti ir į ekskursijas, ir pasėdėti kavinėse (vidutinė sąskaita už 2), o artimiesiems/draugams užtektų suvenyrų?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
su vyru ketiname šių metų spalį vykti į Maltą švęsti vestuvių metinių!) jau užsisakėme kelionę pas operatorių SOLVEX-TRAVEL (jie sakė, kad vienas pagrindinių kelionių organizatorių specializuojasi būtent Maltoje. Jei kas nors iš patyrusių keliautojų pasinaudojo šio operatoriaus paslaugomis, pasakykite, ko tikėtis? Ir labai norėčiau sužinoti "patyrusiųjų" nuomonę apie Alfonso viešbutį 3 *! Iš anksto dėkoju visiems atsiliepusiams!)) )
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Kokiu atstumu yra paplūdimys nuo viešbučio.
prieš 14 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Į Maltą ketinu ilsėtis, bet tik tuo atveju, jei yra smėlio paplūdimių.
prieš 15 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Malta, kurį viešbutį pasirinkti, kad nenusiviltumėte.
prieš 17 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar