Klausimai apie VokietijaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Vokietija
prieš 2 mėnesių  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Planuojama 50 žmonių kelionė. 1 d. Tryre ir Liuksemburge. Domina rusiškai/ukrainiškai kalbantis gidas palydėjimui Tryre arba Tryre + Liuksemburge.
prieš 1 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki, gavau biometrinį pasą ir išvažiuoju į kelionę. Sakykite, ar man reikia su savimi pasiimti seną užsienio pasą? Jis vis dar tinkamas. Kadangi keliauju vienas + tuščias pasas, tai visai gali būti, kad pasienyje kils klausimų. O sename pase galiu parodyti bent pernykštį Šengeną.
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Vokietijoje gyvenu 8 metus. su viza, turėdamas Kazachstano pasą, ar galiu vykti į Rusiją automobiliu be vizos ar reikalinga viza visos srovės ir ko tam reikia
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki visi... Man 13 metų ir mes su klase vykstame į Vokietiją. Noriu jūsų paklausti, ką reikia pasiimti su savimi ir kiek pinigų reikia pragyventi vieną savaitę?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 15 atsakymų
Man buvo išsiųsta kvietimo viza į Vokietiją, bet aš nežinau, kokių dokumentų reikia pateikti ambasadoje
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Koks yra pigiausias viešbutis Diuseldorfe? "žvaigždės, pusryčiai, o pageidautina miesto centre. Ir dar klausimas... Pirmą kartą kreipiuosi dėl Šengeno vizos. Žinau apie dokumentų paketą. Gali reikalauti papildomai ambasadoje (Jekaterinburge)? Kur ar galiu apsidrausti.O kaip atrodo darbo pažymėjimas( laisvos formos?) Iš anksto ačiū
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki!!! Pirmą kartą važiuoju į užsienį į Vokietiją pas draugą, gyvenantį Blankenberge netoli Šverino. Kiek pinigų pasiimti su savimi, kad galėtum gyventi ir atsinešti dovanų. Būsiu Vokietijoje savaitę.Ačiū.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 19 atsakymų
Kiek alkoholio galite pasiimti su savimi? Ar galima pasiimti naminio konjako? Maždaug 2-3 litrai? Ačiū.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
u menya seichas otkrita biznes viza4c,polsha na 180dney,smogu li ya dochku vvezti v polshu i kak eto sdelat
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Norėjau iš liudininkų sužinoti apie ekskursijų ir maitinimo miesto kavinėse kainas. kaip ir su oru žiemą.
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
labai svarbu su savimi turėti grynųjų
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Su geru tašku ta prasme.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
... gegužę/birželį?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Naujiems metams važiuoju į Niurnbergą pas savo draugę (ji neturi Vokietijos pilietybės), gyvensiu pas ją, kokių klausimų ar sunkumų gali kilti oro uoste!??
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 26 atsakymų
Kas buvo ir gyveno viešbučiuose Konstance (Vokietija)? Ar galima ten pigiai pailsėti? Maitinimas – ar yra švediškas stalas ne tik pusryčiams, bet ir vakarienei?
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
į kurį viešbutį galiu eiti
prieš 16 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar