Klausimai apie IndonezijaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Indonezija
kas ilsėjosi šiame viešbutyje koks aptarnavimas, paplūdimys
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Noriu nuošalios vietos, kur paplūdimyje mažai žmonių, ne itin seno viešbučio. Ir būtų galima nebrangiai surengti vestuvių ceremoniją /simbolinė/
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Balandžio mėnesį norime vykti į Balį 10-14 dienų pailsėti su visa šeima 3 suaugusieji ir maža 6 mėn. vaikas. Jau ilsėjomės viešbutyje Nusa Dua, o dabar norime išsinuomoti vilą 2 savaitėms. Pasakykite man, kas tai padarė, nuo ko pradėti. Vaizdas į vandenyną nebūtinas. Rami zona. Dėkoju
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 9 atsakymų
aš noriu eiti
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sako, yra viešbučių, kuriuose atoslūgiai jaučiami mažiau, PRAŠOME man pasakyti. Mes labai mėgstame maudytis. Koks yra geriausias sezonas aplankyti Balį? kad mažiau lytų.Ačiū
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Norime pailsėti šiame viešbutyje su vyru ir 7 metų vaiku 1 miegamojo apartamentuose, dėl to kyla klausimas: ar yra sofa ar lova, kurioje gali apsistoti vaikas, ar reikia rezervuoti atskira / papildoma lova, kuri kainuos atskira suma?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
atostogos vasarį Balyje
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Galvoju vykti į viešbutį „Novotel Nusa Dua Bali“ Balyje. Aš perku bilietą „Continent Voronezh LLC“. Aš keliauju su vaikais, todėl noriu suprasti, kaip Nusa Dua kurortinė zona tinka šeimoms su vaiku
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Kokie yra atostogų Balyje rugpjūčio mėn
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ką galite patarti šiuo klausimu.
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 10 atsakymų
Noriu pailsėti
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Į Balį važiuoju pirmą kartą. Pasakykite man, kurią Balio sritį geriau pasirinkti.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
ar ten yra vadinamieji šeimos-vaikų viešbučiai
prieš 13 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Piliečiai poilsiautojai, patarkite, kaip geriausia surengti simbolinę vestuvių ceremoniją Balyje. Domina kukli europietiško stiliaus ceremonija (paplūdimys, gėlių arka, fotografas). Viešbučių pasiūlos kainos per didelės – apie 800 USD yra ekonomiškas paketas. Ar kas nors turi kokių nors patikrintų variantų?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Kuriame kurorte dera puikus paplūdimys ir daugybė kavinių bei parduotuvių?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
pavasarį vyks į Balį
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Parašykit kas ilsėjosi Balyje.Patarkite. Mums reikia ir naktinio gyvenimo, ir nardymo šalia. Kurį viešbutį pasirinkti
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kiek pinigų imti dviems, kad normaliai pavalgytum, ir apsipirkinėji, SPA salonai ir t.t.... apskritai, kad visko užtektų) važiuojam 2 savaitėms, Kuta.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Domina Puru Mas Bautigue Beash & SPA
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Man rūpi paplūdimys. Vienoje apžvalgoje skaičiau, kad yra riedulių, o kai potvynis išeina, į vandenį patekti tiesiog neįmanoma - akmenys kyšo. Prašau atsakyti, ar tai tiesa? Mėgstame maudytis vandenyne, ir tai mums svarbu. Dėkoju. Tatjana.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
valgome apie Balis, pasiūlykite viešbutį swiss belhotel 4 , atsiliepimų nėra, gal kas žino apie šį viešbutį. ir ką dar reikia pasiimti su savimi į šią kelionę.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Gero dienos laiko visiems! Pasiūlykite gerą 4 Balyje. Kol kas apsigyvenome ties Melia Benoa. Kaip viešbutis? Kur galima skaniai pavalgyti šalia viešbučio? Kaip kainos apskritai? Ačiū iš anksto!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man prašau! Kuriuo metų laiku geriausia vykti į Balį (su vaiku, 7 m.), taip pat pasirinkus viešbutį !!!
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Vaikinai, pasakykite man gerą viešbutį Balyje. Yra daug įvairių nuomonių ir atsiliepimų, bet aš noriu, kad potvyniai būtų mažiau jaučiami! O kurioje srityje yra bangos? Nelabai noriu maudytis baloje ( (((
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Žmonės, kurie buvo Balyje „Nikko Bali Resort & Spa“? Ką galite pasakyti apie tai ir apskritai apie Balį, ar galite duoti kokių nors rekomendacijų ?! Iš anksto dėkoju
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pasakykite mums.. Kodėl viešbučio kategorija yra 3? kodėl jis blogesnis nei 4? Sakoma, kad pagal Europos standartus 3 prilygsta 4, tiesa? Ar išvis verta į jį eiti, kokia ten paslauga? Ir vis dar nerandu nė vieno atsiliepimo apie šį ten buvusių turistų viešbutį! Tikiuosi jūsų atsakymo!
prieš 15 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Pirmą kartą nuvykę į salą domimės viskuo, taip pat kiek ten kainuoja maistas, ar verta užsisakyti viešbutyje ar patiems kavinėje. Kiek pinigų pasiimti su savimi? atsižvelgiant į lankomas ekskursijas ir visokius dalykus :-) išskyrus brangius pirkinius.Kokį viešbutį pasirinkti? Žmonės padeda, nes svajoja ten nuvykti. Jau metus taupau pinigus ir nenoriu jų gadinti.
prieš 16 metus  •  3 abonentas 9 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar