Klausimai apie JordanasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Jordanas
Viešbučio svetainėje rašoma, kad „Family Superior“ yra 1 labai didelė ir 2 vaikiškos lovelės. Ar jie papildomi?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Noriu pagydyti savo mamą. Jai 76 metai. Kaip užsisakyti jai vežimėlį oro uoste?
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 16 atsakymų
žmonės, prašau, pasakykite man, kaip patekti į Jordaniją. Faktas yra tas, kad aš esu iš Uzbekistano ir mums sunku gauti vizą į Izraelį. ir gydymas Izraelyje nėra pigus. O kaimyninėje Jordanijoje daug pigiau (vėlgi, pagal gandus). Man tikrai reikia prie Negyvosios jūros. nes yra didžiausias procentas gydant odos ligas (psoriazę). ar galima keliauti savarankiškai, t.y., vengti visų kelionių ir kitų organizatorių. eikite patys, išsinuomokite nakvynės namus ir lėtai. užsiimti savigyda. Laukiu jūsų patarimų - ačiū! mano el. paštas: [email protected]
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Viešbutis ir baldai nauji, o gal renovuoti? Argi jis nenuskuręs? Jaukus? Kaip baseinai? Jūsų nuomonė apie viešbutį domina visus. Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykite, prašau, kas ilsėjosi Jordanijoje, Akaboje, kurį viešbutį pasirinkti, kad jis nebūtų labai brangus, o kartu ir vertas? Pretenzingi 5* dingsta, "treshki" per paprasti, nezinau ka rinktis... Ir dar, kur kas valgydavo mieste, kur skanu, kokios kainos? Ar ne karšta ekskursijose balandžio-gegužės mėnesiais, kurias verta aplankyti ir kokios kainos? Kur pirkai suvenyrus?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Dviem jaunoms energingoms merginoms
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki, labas rytas visiems :) Prašau pasakyk man\. geras viešbutis - 4*. Galbūt galite atsipalaiduoti 3 * (staiga atsiranda tokių variantų?), Dar pora klausimų: kokio tipo atostogas Jordanijoje geriau rinktis – ekskursiją, tada paplūdimį ar paplūdimį su periodine išvyka į ekskursiją? Šiais metais turiu atostogas – 2 savaites rugsėjo pradžioje. Trasa. Klausimas: Tiesą sakant, aš norėjau vykti į Izraelį. bet ten gyvenantis draugas nepataria (dėl dabartinės situacijos pasienyje su Sinajaus). Skaičiau atsiliepimus prieš metus ir 2 metus, nieko panašaus nebuvo, daugelis man patarė ten eiti, bet tada - tai ne dabar.. Ir apskritai bendri įspūdžiai apie Jordaniją ir viešbučius (randu vieną atsiliepimą apie kažkokią ponią, kuri
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 30 atsakymų
Turiu pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe naujame viesbutyje prie Negyvosios juros Jordana Al-Buhaira be keitimo kovo pabaiga.Vaziavimas kiekvienais metais,nario mokestis,savaites pervedimas kitu laiku 50eur.Parduodu pigiau nei savininkai.9500dol. .
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Jordanijoje prie Negyvosios jūros yra naujas viešbutis ir kurortas „Lagoon“, veikiantis pagal pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe sistemą. Kaip rasti jam pirkėjų?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Koks oras šioje Jordanijos dalyje Naujųjų metų išvakarėse?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kiek kainuoja procedūros (masažas, kūno įvyniojimas ir kt.)
prieš 13 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Akaboje esu pirmą kartą. Patarkite: koks oras vasario mėnesį? Ar man reikia specialių batų plaukimui? Kas geriau: užsisakyti pietus ir vakarienę viešbutyje ar miesto restoranuose? Daug klausimų... busiu dėkingas už atsakymus ar nuorodas...
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Kaip infrastruktūra, pramogos teritorijoje, maistas (važiuojame į bartą HB), koks oras pradžioje. gruodį? Ačiū.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar dvi moterys su mažu vaiku turėtų vykti į Jordaniją? Ar gali kilti sunkumų?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar naujas viešbučio pastatas pradėtas eksploatuoti, ar švarus paplūdimys, ar geras gydymas.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Žiūrėjau ekskursijas prie Negyvosios jūros. O štai kainų skirtumas rugpjūčio ir spalio mėnesiais 200-400 dolerių, priklausomai nuo viešbučio. Kodėl taip? Kaip čia svyruoja kainos ir kodėl? Kada brangiausias laikotarpis, o kada pigiausias? Ir vis dėlto, ar yra viešbučių prie Negyvosios jūros iš Izraelio? Aš tiesiog noriu aplankyti MM ir aplankyti šventas vietas. Kur geriau?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Aš sergu liga - reumatoidiniu artritu ir noriu gydytis Negyvojoje jūroje, o visose svetainėse yra viešbučiai Jordanijoje 4 * ir 5 *. Ar tikrai nėra pigių viešbučių be varpų ir švilpukų, bet tvarkingų.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar