Klausimai apie LatvijaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Latvija
Kur Latvijoje Siguldos rajone, Rygoje, galite nakvoti su šunimis?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Rugpjūčio mėnesį norime aplankyti Jūrmalą su šešių mėnesių kūdikiu. Pasakykite man, kur galite apsistoti (geriausia privačiame sektoriuje).
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
kainos, aptarnavimas
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Sveiki! Negaliu gauti kainoraščio ir kitos informacijos apie viešbutį. Pagarbiai, Larisa
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man, prašau, kur Rygoje, o geriausia priemiestyje, ar galiu sustoti su abiem?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prašau pasakykite man kaip geriausia patekti iš Sankt Peterburgo Baltijos jūros pakrantėje į bet kurį miestą Koks trumpiausias ir patogiausias maršrutas? Ar galite pasakyti, kurioje Baltijos vietoje yra gera vieta atsipalaiduoti su paaugliais vaikais? kad nebūtų vidury niekur, bet tuo pačiu ir be šurmulio. gal privatus sektorius, ar kas žino padorų viešbutį? Būčiau dėkingas už išsamų pasakojimą ir maršruto aprašymą.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena, Ar per jusu imone galima uzsisakyti viesbuciu Juramalyje nuo 2012 01 03 iki 6. Keliauja 4 zmones (2 suaugę + 2 vaikai). Domina kainos, rezervacijos ir kokie dokumentai pateikiami. Taip pat gauti vizas į Latviją.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rugpjūčio mėnesį būsiu Siguldoje. Norėčiau gauti informacijos apie medicinos paslaugas (aprašymas, kainos, atsiliepimai) ir SPA paslaugas. Ačiū.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sausio mėnesį skrendu į Londoną su persėdimu Rygoje. Susisiekimas ilgas ir nepatogus - ir bus laisvas vakaras ten ir atgal nuo 5 valandos Rygoje, išvykimas kitos dienos ryte. Tiesą sakant, kyla klausimas – ar Rygos oro uoste yra viešbučių? Jei negyvenate oro uoste, tai kur Rygoje geriau išsinuomoti viešbučio kambarį, kad per tokį trumpą laiką bent šiek tiek apžiūrėtumėte miestą, pavalgytumėte gražiame restorane?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar