Klausimai apie IndonezijaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Indonezija
Esli mi hotim poehat v park slonov, nado brat exkursiu arba vzjat taksi a ta zaplatit pri vhode?? Leela N.
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Būsiu 6.12-13.12.13
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Sveiki. Į Balį vykstame pirmą kartą. Nedaug pinigų. Ar galima ten pigiai pavalgyti? Jei žinai, pasakyk kur ir kainas. Labai nerimaujame, kad mirsime iš bado.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
parodyti vietą žemėlapyje ir visas apgyvendinimo bei maitinimo sąlygas viskas įskaičiuota ir kainą 14 dienų dviems su skrydžiu iš Kijevo
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Mieli ekspertai! Pasakykite man optimaliausią maisto rūšį Balyje ir kiek kainuoja vanduo buteliuose Kiek kainuos, jei valgysite vietinėse kavinėse? Mes norime valgyti tik pusryčius.Ar nebadausime? Tas pats klausimas Šri Lankai. Dėkoju
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Norėčiau pasinerti į povandeninį Balio pasaulį
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakyk man prašau. Noriu savo vyrui vasario mėnesį padovanoti bilietą į šiltus kraštus. patarti Balio agentūroje. dažniausiai vykstame patys, o ne per kelionių agentūras. ar verta išleistų pinigų? mano vyras mėgsta žygius pėsčiomis, yra alpinistas, mėgsta laukinę gamtą, gamtą. ir kaip geriausia nusipirkti bilietus patiems ar per kelionių agentūrą. Pasižiūrėjau bilietus, vienam 30 vnt (du 60), paskutinės minutės turas kainuoja 72 vnt. o jei pelninga, tai kur eiti oro uoste? ko ieškoti?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar