Klausimai apie TibetasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tibetas
Noriu išvežti jaunystę atostogauti birželį. mano dukra sako, kad jei bus medūzos, ji į vandenį neįeis. Aš pati bijau medūzų. Skaičiau visokias baimes. Ar yra sezonų, kai medūzos visada yra? kurių medūzų reikia saugotis? ir ar galima kelione i egipta pakeisti emyratais ar kalakuta?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Trumpai tariant: noriu su žmona nuvykti į Kiniją ir pamatyti kuo daugiau įdomių vietų. Viena iš jų – Lasa. 1. Pasakyk man, kaip planuoti, ką už ką ir už ką? 2. Kada geriausia vykti (pagal klimato sąlygas ir kada gražu)? 3. Kur pigiau ir geriau nusipirkti ekskursijas? 4. Kokiomis dienomis jie atliekami? 5. Kur nebrangiai ir kokybiškai pavalgyti? kur galite valgyti neįprastus patiekalus? Kokius vietinius vaisius turėtumėte paragauti? 6. Kokie yra Ukrainos piliečių vizų / leidimų trūkumai? 7. Ar yra kokių nors lyčių apribojimų lankantis kai kuriuose vienuolynuose? 8. Ar reikia skiepytis? 9. Ar turėčiau su savimi pasiimti vaistus? O jei ne, tai kas. 10. Kokių vietų nereikėtų lankyti, nes jos neįdomios ar nesaugios? 11. Ką turėčiau pasiimti su savimi į bagažą? 12. Ką ir kur galiu nusipirkti suvenyrų?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar