Klausimai apie VengrijaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Vengrija
Be akvariumo, tikrai planuojame ten nuvykti.
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
prieš 7 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Budapešte būsime 6 dienas. Sakykite, prašau, kokias miesto įžymybes galite pamatyti ir į kokias ekskursijas vykti?
prieš 8 metus  •  8 prenumeratorių 12 atsakymų
Pasakyk man, prašau, sausio 9.01-13.01 pradžioje Budapešte vyksta naujametinės mugės ir kitų renginių dekoracijos.
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ką rekomenduotumėte pamatyti Budapešte su ribotu biudžetu...
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Кто был на католическое Рождество в Будапеште? Интересуеет не Святвечер 24 декабря, а именно 25 декабря. Что-нибудь будет открыто или все печально. Интересуют как музеи, так и рестораны.
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Vidampark svetainėje perskaičiau, kad įėjimo bilietas – 4900 forintų. Ar tai tiesiai už įėjimo ir visų atrakcionų? O gal už kiekvieną atrakciją teks mokėti? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena. Pasakykite man, kaip teisingai nusipirkti bilietą į pirtis ir kokį? Negaliu šitų išsiaiškinti... http://www.szechenyibath.hu/prices
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Laba diena. Domina, kur Budapešte galite skaniai ir nebrangiai pavalgyti?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Так случилось, что опыта зимних поездок автобусом нет. Скажите очень холодно при ночном переезде. Собираемся не далекою. В Венгрию.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Man labai įdomu kaip iš Budapešto nuvykti į Sentandre, o gal ir Vieną.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Dažnai keliaujame per kordonus. Man įdomi kitų žmonių nuomonė
prieš 13 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Prašau papasakoti išmanantiems žmonėms, kurie atliko eksperimentus su skrandžiu, kur Pešte (Geroev aikštė - Andrássy Ave) galite su šeima skaniai, nebrangiai ir, svarbiausia, sveikai papietauti.
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Aš vyksiu į Budapeštą 2010 m. NY, o Niujorko šventė bus Budapešte. Kaip šventės variantą siūlo restoraną Trofeo už 80 eurų...papasakokite apie tai. Ar verta pinigų ar galima ten išleisti įdomesnius NG????
prieš 14 metus  •  4 abonentas 19 atsakymų
Dar nebuvau Vengrijoje ir norėčiau gerai praleisti laiką su mumis trim (aš, vyru ir vaiku). važiuojame automobiliu. Girdėjome apie daug įdomių vietų Budapešte, bet nežinome, kaip geriausiai organizuoti ekskursijas? Ar galite juos užsisakyti vietoje? Kur geriausia švęsti Naujuosius metus?
prieš 16 metus  •  prenumeratorių nėra 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar