Klausimai apie MarokasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Marokas
Laba diena! Pasakykite man, kokio kambario geriau prašyti registruojantis (su vaizdu į baseiną ar ....). Sako, kad viešbutis yra šalia kelio ir todėl labai triukšmingas. Norėčiau tylos. Be to, ar kambaryje yra virdulys ir plaukų džiovintuvas? Dėkoju! Elena
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
busime viesbutyje nuo 12/29/13 iki 01/08/14, sausio 4 diena yra mano gimtadienis, noreciau pasiteirauti ar siame viesbutyje yra tradicija sveikinti sukaktuvininkus?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sakykite, ar galiu nusipirkti ekskursijų iš vietinių įmonių netoli viešbučio ir Founty rajone ir kur tai padaryti, kokios apytikslės kainos? Mes tik pusryčiaujame, kur vakarieniauti_kur skani nacionalinė virtuvė? Ar toli nuo viešbučio? Ką rekomenduojate?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Planuoju ilsėtis Maroke, su sąlyga, kad su manimi kambaryje gyvens mano jaunuolis, kuris yra Maroko gyventojas. Ar tai įmanoma?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Jei pusryčiauti, ar bus galimybė kur nors kitur papietauti ir pavakarieniauti? O kaip su kainomis, pigiau imti pusryčius ar pavakarieniauti kavinėje? O kokia kavinėje maisto kokybė? Ką visi rašo apie vandenį, o kaip apie vandenį? Ar reikia ką nors pasiimti su savimi?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Sakykit prašau į kurią kurortinę vietą važiuoti ilsėtis,kad nebūtų nuobodu.Keliauja 2 suaugę.Kokį mėnesį rinktis kelionei?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Ar jie moko naršyti netoli viešbučio, ar jūs turite kur nors specialiai eiti ?!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 13 atsakymų
Pasiimti įrangą?
prieš 16 metus  •  1 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar