Klausimai apie IndijaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Indija
Kelionė 2018 lapkričio mėn. Informacijos apie šį viešbutį nėra.
prieš 6 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Mieli ekspertai! Vykstame nuo gruodžio 21 iki sausio 1 dienos į Goa viešbutį RIVERSIDE REGENCY 2 * Baga. Kur nusipirkti vaisių ir kur geriausia valgyti? Kokios ekskursijos? Ačiū iš anksto!
prieš 6 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sakykite, ar Šiaurės Goa yra vietų, kur kavinėse ruošiami kiaulienos patiekalai? Klausimas ne tuščias – aš netoleruoju vištienos ir jautienos baltymų.
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Mes mylime Indiją dėl visko – gamtos, žmonių, vandenyno, virtuvės. Į Goa skrendame penktą kartą, bet pirmą kartą Čarlstone. SUPRASTAME, kad šalia daug šekų, bet kur iš karto eiti? Kur skaniausia jūros gėrybių sriuba? O krevečių salotos? Ar Niutono parduotuvė toli? Ir būtinai pasakykite man, mieli Indijos gerbėjai, ar viešbutyje yra wifi?
prieš 8 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Restoranas sakė, kad tai laukinė daržovė, skaniai kepta, bet aš nesupratau pavadinimo, paieškočiau internete, pavadinimo nežinau
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Gruodžio pabaigoje būsime su žmona La Conceicao. Kokius indiškos virtuvės restoranus verta aplankyti pirmiausia (kažkodėl jie daug rašo apie rusiškus restoranus Mordžime) ir ką veikti vakare, kur nukeliauti dviems ne itin jauniems keliautojams :-)
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašau pasakyti, kurioje svetainėje geriau (patogiau ir pigiau) pasiimti bilietą į Indiją. Aš skrendu iš Kijevo.
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Norint tinkamai planuoti kelionę, reikia žinoti apytikslį kainų suskirstymą (mano atveju) už jūros gėrybes, jų sudėtį (ką galima užsisakyti į kaklą ar nusipirkti žuvies turguje) ?? Pasakyk man, kas čia stiprus?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Patyrę pasakykite man keletą kavinių aplink viešbutį Colonia de Braganza, kur ruošiamos nebrangios jūros gėrybės (krevetės, omarai, omarai...) Į kokią kainą rupijomis turėtumėte sutelkti dėmesį?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Broliai, o kaip puolusios moterys? Kaina / kokybė, vieta?
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
Jei pasirinkau „viskas įskaičiuota“, ar alus viešbutyje vertas? Kokia firma? Koks alus restoranuose ir kavinėse? Noreciau suzinoti kainas.
prieš 10 metus  •  14 prenumeratorių 28 atsakymų
Ar paplūdimiuose yra skėčių ir gultų? Skaičiau, kad reikia ką nors nusipirkti (bent stiklinę sulčių) šeke ir tau parūpins gultą. O skėtis? O ar visuose paplūdimiuose yra tokia paslauga?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Ar galima derėtis kavinėse paplūdimyje? Ir jei taip, kiek galite sumažinti kainą?
prieš 10 metus  •  10 prenumeratorių 17 atsakymų
Norime išsinuomoti jachtą ar katerį (žinoma, su indu) 1 dienai / pusei dienos, artimiesiems 6-8 žmonėms (tikslus skaičius dar nežinomas). Mūsų artimųjų garbei. Aš nesistengiu būti nesąžiningas. Tačiau tokio brangaus laivo nuoma Rusijoje su trumpa vasara, dideliais mokesčiais ir brangia darbo jėga kainuoja 5–8 tūkstančius rublių per dieną. Bet kai pamačiau kainas GOA, buvau šokiruotas. 3 tūkstančiai dolerių per valandą. 10 žmonių ..1) BENDRAI padėti susiorientuoti su kainomis už ką. 2) Gali būti konkrečios nuorodos, nuotraukos ir pan. su adresais. P.S. Mūsų viešbutis buvo pasirinktas Candolime. Pagalba!
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Perskaičiau daug informacijos, bet liko klausimų. Prašau atsakyti taškas po taško! 1) Kiek kainuoja išsinuomoti motociklą parai 2013/14 sezonas? 2) benzinas. Kai nuoma mokama atskirai ar eina papildomai? 3) Ar jie duoda spyną su grandine? 3.1) Ar jie duoda šalmus ir kiek? 4) Ar galima važiuoti neturint teisės? 4.1) Ar galima važiuoti šiek tiek, bet saikingai? 4.2) Ar galima važiuoti be šalmo (šalmo)? 4.3) Ar vietiniai kelių policininkai ima kyšius ir koks jų tarifas?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Žinoma, atsiprašau už neetišką klausimą, aš niekada nebuvau Indijoje. Jei tiesiai į klausimą, tai "Ar GOA yra meilės kunigų?" Jei „taip“, kokia prasmė iš paaiškinimų?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakyk man, kur išleidai daugiausiai pinigų? Turiu omeny jau pačioje šalyje, neatsižvelgiant į ekskursijos pirkimą, vizas ir pan.. Jau atostogauja (suvenyrai, maitinimas, ekskursijos, transportas ir pan.)?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki! Važiuojame į šį viešbutį su vaiku 4 metuku, galvojame kokį maitinimo variantą pasirinkti, ar yra kur vaiką pavaišinti sriuba po pietų?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar