Klausimai apie IndijaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Indija
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar naktinis turgus Arporoje buvo perkeltas ar žymeklis žemėlapyje neteisingas? Naktinis turgus yra į dešinę nuo Marinha-Dorada kelio tilto per upę. Baga.
prieš 8 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kaip ten išvis nepažymėta žemėlapyje? O gal tai tik aš?
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 9 metus  •  10 prenumeratorių 12 atsakymų
Man reikia tavo patarimo. Nusprendžiau aplankyti Indiją. Norėčiau pajusti Indijos dvasią ir šventas vietas.Bet aš labai mažai žinau. Padėkite man išsiaiškinti, kur pradėti savo kelionę. Pasidalinkite savo patirtimi tų, kurie jau buvo ir įsimylėjo Indiją. Ačiū jums visiems. Kas atsakys. Aš esu iš Kijevo. Pagarbiai Raisa
prieš 9 metus  •  11 prenumeratorių 22 atsakymai
Atostogų metu norėjau aplankyti aktyvią šventyklą ar stiprios energijos vietą Šiaurės Goa ar netoliese. Kas žino, pasakyk man????
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kovo 10 dieną vykstame į viešbutį Heritage goa, ar šalia yra vietinių rusakalbių kelionių agentūrų? Tavo Goa ar Azija ir aš? Gal dar ką nors galite pasiūlyti?
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Noriu sužinoti suvenyrų, arbatos ir prieskonių kainas bei ekskursijų ypatumus.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Natūralu,lėktuvu.Norėčiau sužinoti kainą vienam asmeniui tiek iš vietinių kelionių agentūrų, tiek iš TO.Ačiū
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Po poros savaičių važiuojame į Cavelossim - pasakykite, kur ar iš ko nusipirkti ekskursiją į prieskonių plantaciją. Nenoriu eiti per kelionių organizatorių, kainos per didelės. Ir mes bijome pirkti „gatve“ be rekomendacijų. Padėk man, prašau!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kiek kainuoja traukinio bilietas iš Goa į Delį.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
kokias ekskursijas verta aplankyti? kokios ekskursijų kainos ir ar galima nusipirkti gatvėje ar tik pas kelionių organizatorių?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Mieli draugai, patarkite! Mes trise skrendame gruodį 8 dienoms ir labai norime pamatyti Tadžmahalą. Kas jau važiavo į šią kelionę, padėk man išsirinkti vietinę kelionių agentūrą, kad tikrai ir nebūtų labai brangu.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Pasakyk man, kas žino, iš Anjuna paplūdimio nuvykti į Senąjį Goa ir Pondos miestą? kaip galima autobusu ar taksi, kiek kainuoja persėdimai (Mapsa, Panaji) (bent jau apytiksliai) ir t.t. o kaip pamatyti daugiau šventyklų Pondos mieste? Iš anksto dėkoju visiems padedantiems.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Teko girdėti, kad viešbutis yra toli nuo miesto centro, o taksi per brangūs, alternatyvų nėra. Kiek apytiksliai kainuoja taksi į miestą ir apskritai kur man važiuoti, aš nenoriu tiesiog ilsėtis viešbutyje. Taip pat domisi saugumo klausimais.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Ponai poilsiautojai! Ką rekomenduotumėte gruodžio mėnesį – GOA ar Šri Lanką?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Domina ekskursija "Auksinis trikampis + Goa"
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
vaziuojame i Goa pirma karta, zinoma, nei simtos dalies nepadarysim, bet ka patartumete pirmiausia?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
jie rašo, kad ekskursijoms apsimoka nuomotis taksi su vairuotoju. Bet kaip su informacija?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 17 atsakymų
Turistų atsiliepimuose dažnai pateikiamos rekomendacijos savarankiškoms ekskursijoms naudoti paspirtukus, o vieni sako, kad tam reikia vairuotojo pažymėjimo ir net policininkas už jo nebuvimą ką nors nubaudė, kiti teigia, kad vairuotojo pažymėjimo nereikia. ? Taigi kur tiesa?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Galvoju keliauti į Indiją. Prašome pasidalinti savo patirtimi. Pagarbiai S.B.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite, kiek kainuoja ekskursija „Murdeshwar – Gokarna – Om Beach“ iš Goa šiaurės.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Ar galite man pasakyti apytiksles operatorių ekskursijų kainas doleriais vienam asmeniui iš Šiaurės Goa?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Žodžiu, viešbutyje dieną prieš ekskursiją
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
sveiki!prašau padėti išsirinkti ekskursijas kokios kainos ir kiek kainuoja!
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 21 atsakymas
kokios vietos valgyti Indijoje
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar