Klausimai apie VokietijaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Vokietija
Tai ne atsakymas, o klausimas: kokios transporto rūšys yra Tryre ir Liuksemburge, ar yra HopOnTop apžvalginiai autobusai? jų kaina? 2) Įperkamas būstas centre?
prieš 6 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Mes norime aplankyti Kelną is Augsburgo, kaip pigiausiai nuvykti, ar galima sustojus pakeliui vienai dienai ir kur galima pernakvoti.?
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Berlyne būsiu nuo balandžio 16 iki balandžio 23 d., gal yra kokių ypatingų dienų, kai įėjimas nemokamas, arba atvirkščiai uždaryta remontui. Internete radau tik bendrą tvarkaraštį. Iš anksto dėkoju
prieš 8 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena. Planuojame vykti iš Miuncheno į Noišvanšteiną. Esame 4 žmonės, planuojame pirkti Bavarijos bilietą, bet galioja darbo dienomis 9-00 val. Traukinys į Fuseną išvyksta 8-53, i.е. mums reikia 7 minučių važiuoti su vienu bilietu. Klausimas - į kurią stotį reikia pirkti vienkartinį bilietą, kad tada jau galiotų bavariškas?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
2 dienos Berlyne – pirmą dieną apžvalga ir Pergamono muziejus. Patarkite, ką pamatyti antrą dieną.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Laba diena! Pasakykite man, kiek kainuos kelionė taksi iš Berlyno geležinkelio stoties į Treptow parką? Ir kiek tai užtruks?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar galima (ar reikia) iš anksto užsisakyti bilietus internetu? Ar yra kokių nors nuolaidų Bavarijos bilietams į šias pilis? Prašau duoti gerų patarimų tiems, kurie keliavo vieni...
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Draugai, kurį miestą rekomenduotumėte aplankyti? Apsistosime pažintinėje kelionėje Prahoje, o vieną iš dienų yra galimybė aplankyti vieną iš šių miestų. Kokia jūsų nuomonė: kurį iš miestų geriau aplankyti (domiu viduramžių architektūra) ar geriau pasilikti ir dar vienai dienai pasivaikščioti po Prahą? Ačiū iš anksto!
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Ieškau gido Berlyne. Sveiki, aš važiuoju į Berlyną gegužės atostogų! Ieškau gero gido, turinčio gerą patirtį su Berlyno gidais, pasidalinkite koordinates! Oksana
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Vokietijoje viešajam transportui taikomos lengvatinės kainos, pavyzdžiui, vyresnio amžiaus žmonėms (vyresniems nei 65 m.) ir neįgaliesiems. Ar užsienio turistas gali pasinaudoti tokia lengvata? Jei taip, ar reikia ką nors papildomai padaryti?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakykite man, kaip patekti į BMW gamyklą Dingolfinge. Ar man reikia iš anksto užsisakyti ekskursiją? Gal kas buvo, pasidalinkite įspūdžiais.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Į Miuncheną ir apskritai Vokietiją važiuoju pirmą kartą.Negaliu nusipirkti gido,todėl nieko nežinau apie Miuncheną (išskyrus tai, kad tai Bavarijos sostinė).Norėčiau paklausti patyrusių keliautojų Girdėjau, kad Miuncheno apylinkės yra nepaprasto grožio? Kur patartumėte būtinai nuvykti ir ką reikia pamatyti. Miunchene būsiu tik 7 dienas.Per tą laiką galite patraukti jūsų dėmesį. Gyvensiu viešbutyje "Hotelissimo Haberstok" 3*, ar kas nors gyveno šiame viešbutyje?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
apgyvendinimas, viešbučiai, ekskursijos ir kt. Drąsiai klauskite... Ir ne tik Bonoje, bet ir Kelne (tik 30 km.), Koblenze (60 km.), Diuseldorfe (90 km.), Frankfurte ir t.t. Rašykite – atsakysime visiems
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Pasakyk man, pzhlst - kaip is Duisburgo galima nuvykti i Miunchena savo (be teises) - traukiniu, traukiniu ar autobusu - ir kiek tai uzims laiko ir pinigu? Ačiū už atsakymą!
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar verta eiti ir daryti tai, kas yra!!!
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Mes norime gauti ekskursijas po Štutgartą rusų kalba. Pasakyk man, su kuo susisiekti? Daug girdėjome apie Štutgartą, apie Porsche muziejų ir Mercedes-Benz muziejų. Apskritai miestas yra labai išskirtinis. Mūsų draugams Štutgartas patiko labiau nei Baden-Badenas. Štutgarte taip pat yra mineralinių šaltinių, parduotuvių kiekvienam skoniui ir restoranams bei antrasis Oktouberfest pasaulyje po Miuncheno.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Laba diena visiems! Padėkite, prašau, su ekskursijų maršrutu nedideliu atstumu nuo Hanoverio. Lapkričio mėnesį einu savaitei į darbą. Apžiūrai bus skirta maždaug viena diena, ir aš nenorėčiau apsiriboti pačiu miestu.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar