Klausimai apie GraikijaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Graikija
Pasakykite man, prašau, koks yra geriausias ir ekonomiškiausias būdas aplankyti rožinį paplūdimį ir Balos įlanką: kaip ekskursijų grupės dalis ar savarankiškai nuomojamu automobiliu? Jei tai kelionė – nurodykite patikimo kelionių biuro arba individualaus gido koordinates (WhatsApp, telegrama, viber).
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Ar kas nors keliavo per vietines įmones su ekskursijomis po Meteorą ir Atėnus ir kiek tai kainuoja? Ir kiek mašina gauna (laiku ir pinigais). O kur jų galima nusipirkti?
prieš 6 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, pasakykite man, ar yra kur netoliese diskotekos ir ekskursijos kiek kainuoja ir ar galima isigyti viesbutyje
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite, ar galima ekskursija į žebenkštį. Korfu į St Spyridon, kad її vartistas
prieš 7 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 15 atsakymų
Sveiki! Šią vasarą vykstame į viešbutį MEDBLUE FANES su 2 vaikais 9,11 metų, kokias įdomias vietas galima aplankyti ir paplūdimius ar galite pasakyti maršrutą, jei važiuosime automobiliu. Į kokias geriausias parduotuves galima nueiti netoli šio viešbučio?
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Ar Muzenidzis turi ką nors bendro su Knoso rūmais (manau, kad tai Minotauro labirintas, galėčiau klysti), Dzeuso ir Santorino urvu.. O dėl kainos...
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
pasakykite, kurios ekskursijos vargina, o kurias pageidautina aplankyti
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kaip pačiam už mažiausią kainą nuvykti į Santorinį? aciu uz atsakymus
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Kas ilsėjosi Balyje Kretoje, pasakykite man, kur jie lankėsi ekskursijose? Kokia 2014 m. ekskursijų į Balos įlanką kaina? Iš kokios agentūros išsinuomojote automobilį? Ar viskas tiko?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Sakykite, ar Ouranoupolis siūlo ekskursijas į Meteorą? Mano vyras nori į Athosą, spalio pradžioje ten užsisakėme viešbutį. O apie Meteorą svajoju, bet visi atsiliepimai apie keliones iš Kasandros. Vykstame patys, be kelionių organizatoriaus. Mašinos nebus.Ar tikrai galima atvažiuoti viešuoju transportu ar tai baisus vargas? Kiek apytiksliai tai kainuotų (ekskursija su gidu ar viešasis transportas)? Buciau dekingas uz bet kokius patarimus.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki!Apsistosime Hersonissos Palace 4* viešbutyje,pasakykite kokias ekskursijas verta leistis,kad būtų įdomios ir kur,kelionių organizatoriai brangūs?Ačiū už atsakymus!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kur galiu vykti į ekskursiją su dvejų metų vaiku? O kur geriausia jį nusipirkti? Aš gerai moku anglų kalbą - taip pat galite kalbėti angliškai) Skaičiau, kad jie pigesni))
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Ar galite man pasakyti, kaip viešuoju transportu iš Georgioupolio nuvykti į Apterą?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Mes niekada nebuvome Graikijoje – visi Azijos šalyse. Visur yra rusakalbių kelionių agentūrų, kurios teikia paslaugas daug pigiau nei Pegasus, Tez ir t.t. Ar yra toks dalykas apie. Kreta?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, prašau, aš žinau, kad ekskursijoje po Rodą galima išlipti, o tada vėl sėsti į autobusą ir tęsti kelionę... Ar reikia sėsti būtent į tą autobusą, iš kurio išvažiavote, ar galite toliau važiuoti kitu pažintiniu autobusu?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Pirmą kartą vykstame į Graikiją su 11 metų sūnumi. Ką jam parodyti? Žinoma, su graikišku skoniu.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
ir koks geriausias būdas ten patekti savarankiškai?Ačiū už atsakymą [email protected]
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki visi. Šią vasarą su vyru vykstame į Kretą. Gyvensime viešbutyje netoli Agios Nikolaos. Gal galite pasakyti kur eiti, ką aplankyti?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Patarkite gerą kelionių agentūrą Panormo mieste
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Rugsėjo mėnesį vykstame į Hersonisą, norėčiau sužinoti į kokias ekskursijas reikėtų atkreipti dėmesį, nes. Tikiu, kad mums bus suteiktas didžiulis pasirinkimas, bet klausimas tikrai vertas! Vis dar domiuosi naktiniu gyvenimu - klubais..
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ką verta pamatyti Kretoje. Planuojame išsinuomoti automobilį ir važinėti po salą. Pasakyk man, kokie yra apytiksliai atstumai ir iki ko. Kada atrakcionai atsidaro ir kada užsidaro?Kiek kainuoja įėjimo bilietai.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasidalykite patirtimi, kas buvo šiame viešbutyje? Kur geriausia vykti į ekskursijas? ka pasiimti su savimi? Einame ten ir atsiliepimų beveik nėra :(
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar