Klausimai apie GraikijaŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Graikija
Kokius žemėlapius neprisijungus naudojate keliaudami? Svarbu, kad lankytinos vietos būtų pažymėtos ir būtų galima nutiesti patikimus pėsčiųjų maršrutus. Dėkoju!
prieš 3 metų  •  9 prenumeratorių 8 atsakymų
Reikia patarimo iš patyrusių turistų Graikijoje. Atostogos, kaip įprasta, dvi savaitės. Atvykimas į Atėnus, išvykimas iš Herakliono. Preliminariai į Atėnus planuoju 3,5 dienos. Iš Atėnų keltu į Mikėnus yra 2 pilnos dienos, tada Santorinis 2 pilnos dienos, tada Kreta 6,5 ​​dienos. Kreta likutiniu principu. Visų pirma nerimauju, ar užteks laiko Atėnams ir Santoriniui su Mikėnais.
prieš 4 metų  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 8 metus  •  12 prenumeratorių 26 atsakymų
Aš noriu žinoti
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Rugpjūčio pabaigoje planuojame šeimos kelionę automobiliu į Graikiją iš Ukrainos (Teropolio) Esame penkiese: aš, vyras, mergaitės: 14 m., 3 m. ir 3 mėn., sakyk, ar gali kas atvažiuoti tokiu būdu gal galite patarti kokią gerą vietą (vila, apartamentai ).Mums patiko Halkidikė, norime išbandyti savarankiškai, lėtai, su šeimyniniu automobiliu.Iš anksto ačiū !!!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar galima rezervuoti viešbučius 4 dienoms vienoje saloje, 4 dienoms kitoje, 4 trečioje... Jūsų pasirinkimu.?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Padėkite man surasti Graikijos Chalkidikės apartamentų savininkų svetaines vasaros atostogoms (2 šeimos po 2 asmenis) Rašykite el. paštu: [email protected] Dėkojame
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Noriu išsinuomoti savo turtą Graikijoje Atikoje kaip privatus asmuo! Pagarbiai Tatjana
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Klausimas nepriklausomiems laukiniams. Ar kas nors bandė keliauti automobiliu Graikijoje ir išsinuomoti būstą tik nakvynei privačiame sektoriuje? Kaip problematiška, pirmiausia domina Peloponesas ir atkarpa nuo Salonikų iki Atėnų
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Noriu nuomotis butą visai vasarai su vaiku. Norėčiau turėti uždarą zoną ir baseiną. Jei kas turi tokios informacijos, prašome atsiliepti, o jei yra pasiūlymų – el [email protected]
prieš 13 metus  •  11 prenumeratorių 13 atsakymų
Pasakykite, kuris kurortas daugiau ar mažiau ramus: be triukšmingų diskotekų, naktinių klubų. Trumpai tariant, kolgosp "ramus gyvenimas". Dėkoju!
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kokie įkainiai viešbučiams ar privačiam sektoriui žiemą? Arba kovo/balandžio/gegužės mėn. Jei nuomojatės butą? Girdėjau, kad Agios Konstantinos yra pačiame paplūdimyje.
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
einam rugpjūčio 16 d. dviem savaitėms
prieš 15 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Noriu lapkričio mėnesį vykti pas savo draugę savaitei į Graikiją, pasakyk man nuo ko pradėti, kur eiti tai padaryti, turiu pasą, galiu gyventi ir pas ją, ir viešbučiuose
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar