Klausimai apie GraikijaApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Graikija
visi, kurie buvo bet kurioje šalyje atostogauti, visada atsineša suvenyrų artimiesiems, kolegoms ar sau malonumui), dėl kurio kilo klausimas: ką būtina pirkti ir ko jokiu būdu nereikėtų pirkti, nes pinigai iššvaistomi? Žiūriu į savo 30 cm auksinį sfinksą ir galvoju - kur buvo mano smegenys, kai pirkau jį ant piramidžių?)))) Pasidalinkite savo sėkmingais ir nelabai sėkmingais pirkiniais))
prieš 10 metus  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
Pasakykite man, kaip savarankiškai patekti į prekybos centrą Mediterenian Cosmos iš Pierijos?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kiek Rode kainuoja pagrindiniai produktai: daržovės, duona, sviestas, mėsa, vanduo.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, sako, kad Rode yra dideli prekybos centrai su geru maisto pasirinkimu.Mane ypač domina rūkyta mėsa...
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Sakykit, ar galima sutikti iki 2500 euru kaina (moteriškas kailinis, audinė, vientisas, ir iki kelių)? Ir dar klausimas: kiek šiose gamyklose kainuos vyriški avikailiai ir odinės striukės? nuo kiek euru? Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kretoje būsim pirmą kartą, skaičiau, kad regionas garsėja savo vyndaryste, norėčiau paklausti patarimo renkantis vyną - kur geriau imti, kurį geriau imti (man labiau patinka raudona, nedžiovinti), ar jie leidžia ragauti ir pan. Būčiau dėkingas už bet kokį patarimą.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Ka galima is Kretos parsivežti sau, suaugusiam ir vaikui?)) gal iš aliejų, produktų, ar yra kokių ypatingų suvenyrų??
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
sakykit ar Rode bus pigiau iPhone 5. zinau kad uzsienyje 5-7 tukstanciai pigesni nei rusijoje ar tai tinka Rodui
prieš 11 metus  •  1 abonentas 4 atsakymai
otvete mne pojalusta, doleko naxodyatsya targovie centri ot nashego otelya,i otkuda mojno pokuoat shubu?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kokios yra vidutinės kailinių kainos Kretoje?
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 15 atsakymų
Klauskite patarimo dėl kailinių Kastorijoje šį sezoną
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Mieli turistai! Į Graikiją skrendame pirmą kartą, pasakykite, kokių įdomybių galima nusipirkti Graikijoje? Alyvuogių aliejaus ir kailinių nereikia.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Kur įsigyti ir kiek kainuoja iPhone 5 Kretoje? Ar tikrai neapmokestinamas?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ilgo kailinio su audinės gobtuvu kaina? Ar Paralia Katerinyje galima nusipirkti nevaziavus i gamyklas?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Vaziuosiu su vaiku ir, ko gero, nebus galima isvykti i didelius miestus. Ką galite parsinešti namo atostogaujant Balyje?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena, 2013 m. rugsėjo 7 d skrendam, jau tuo metu bus, su vyru ... povestuvine kelione. Sustokime Hersoniso mieste, norėčiau sužinoti kokias ekskursijas geriau aplankyti ir kokia jų kaina, taip pat norėtume padaryti įsimintinų dovanų artimiesiems, pavyzdžiui... apyrankes ant rankos ir pakabukus iš akmenėlių, kur geriau pirkti ir apytikslė kaina, taip pat kailinius ir žiūrėti į avikailius. Esant galimybei pasakykite kur geriau eiti pietauti ir kiek kainuoja automobilio ir mopedo nuoma, busiu labai dekingas gavus informacija. Iš anksto labai ačiū!!!!!!!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Padėkite žmonėms. Važiuojam į Kretą su didele kompanija, aš esu organizatorius, jokio bum-bumo šioje temoje. Nukopijuoju klausimą be įpjovimų. Paklausk tiesos. Kas mane erzina: nenoriu neštis daug grynųjų. Paklausk profesionalų, ar daug ten bankomatų, ar jie priima mokėjimo korteles? Ir vis dėlto, man taip nutiko Bulgarijoje – bankas nustatė limitą kasdieniniam pinigų išėmimui, nes. Bulgarija laikoma nepalankia šalimi vagysčių atžvilgiu (pamenu, tada ribojau nuomą 300 dolerių). Ar šiuo klausimu reikia iš anksto kreiptis į banką ir įspėti apie maksimalią sumą? Ar yra tokių pretenzijų į Kretą? Ir dar klausimas - kur geriau issiimti pinigus - bankomate banke ar gali buti bet kur?
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 22 atsakymai
Skrendame rugsėjį .. Medžiok, kad nusipirkčiau kailinį arba avikailį
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena visoms. Vykstu į Kretą, noriu derinti verslą su malonumu.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Noriu vasarą pailsėti prie jūros ir nusipirkti kailinį.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 14 atsakymų
Internete radau Graikijoje gyvenančių gidų paslaugų pasiūlymus, kurie siūlo pervežimą į Kastorijos gamyklas ir padeda išsirinkti kailinius. Jie rašo, kad neva daro didelę nuolaidą. Ar kas nors naudojosi jų paslaugomis, ką manote – ar tikrai jos gali padėti sumažinti kainą? Apskritai, kas jau ėmėsi kailinių Graikijoje, sakykit - nesuprantu tokio momento - ant gaminių jau yra kainų etiketės, kodėl žmonės perka tų pačių modelių kailinius už skirtingas kainas (sprendžiant iš atsiliepimai)?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 32 atsakymai
Ar Zakinto oro uoste yra nemokamas muitas? Ką ten galima nusipirkti?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
KOKIOMIS DIENOMIS, KOKĮ LAIKĄ IR KUR VEIKIA DRABUŽIŲ TURGUS.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
KOKS PARDUOTUVŲ DARBO LAIKAS HERSONISOSE.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Nuo 01.10 ilsiuosi Anissa Beach viešbučiuose. iki 20012-10-13.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kur yra geriausia vieta apsipirkti Kretoje. Vietovė yra netoli oro uosto ir gero paplūdimio.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar galima Malios/Stalidos parduotuvėse nusipirkti nelabai brangių prekių: drabužių, batų.
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar