Klausimai apie Šri LankaApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šri Lanka
prieš 9 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 7 metus  •  18 prenumeratorių 43 atsakymai
Kur Šri Lankoje galiu nusipirkti bambukinės patalynės, rankšluosčių ir drabužių.Apytikslės kainos.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar kas nors pirko šilko gaminius? Kas vertas kainos?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar kas nors žino, kur tai parduodama?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Kas važiavo į Ratnapurą akmenų?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Vasario 9 dieną vykstame į Šri Lanką. Pasakykite man, kur ir ką žiūrėti, kur nusipirkti vaisių, arbatos ir pan.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Geras laikas. Man labai įdomu, kur Šri Lankoje galima įsigyti natūralaus šilko (ne dirbtinio ir ne gaminių). Jei kas žino, nurodykite apytikslę kainą. Ypač įdomios vietos aplink Wadduwa. Pačioje Vaduvoje jie pasakojo apie vieną prekybininkę, tačiau jos šilko natūralumas nebuvo patvirtintas.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mes žinome apie arbatą, bet kas dar?
prieš 11 metus  •  12 prenumeratorių 12 atsakymų
Pavyzdžiui, kur nusipirkti Mlesna Wadduwa mieste? arba kas geriau. Turime 3 dienas ekskursijų (botanikos sodas, dramblių darželis, Sigiriya, prieskonių sodas) ir tada 5 dienas viešbutyje. Į ekskursiją neįeina arbatos plantacija, o po šių 3 dienų nesinori važiuoti kitur.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Laba diena, pasakykite man, kaip galiu vežtis vaisius rankiniame bagaže ar registruotame bagaže?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Sveiki visi! Ar kas nors yra užsisakęs arbatos iš Šri Lankos paštu? Kiek kainuoja? Ten sutiktas arbatos pardavėjas pasakė, kad aktyviai siunčia arbatą po pasaulį, norime su juo susisiekti, antraip atvežtos atsargos jau baigiasi.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Esame viesbutyje prie Aitken smėlio, buvusios Romados, noriu pirkti maišelius dovanai, nebrangius papuošalus, vaisius. Patarkite, kur geriau pirkti, kaip nuvykti ar važiuoti. Kur yra Kalutaros turgus?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 24 atsakymai
Pasakyk man, prašau, kokių egzotiškų vaisių galima nusipirkti Kogalle ir kokia jų kaina?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 11 atsakymų
Sveiki visi! Sakykit kas zinot kur netoliese yra geras vaisiu turgus?Kaip ten patekti ir kiek kainuoja? O kodėl viešbutis Kolombo kurorte? Atrodo, kad jis Kosgode.Ačiū
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Sausio mėnesį ketinu aplankyti Stebuklų salą. Aprašymuose matau, kad labai daug orchidėjų. Ar galima juos nusipirkti, pervežti? Ar kas nors tai patyrė?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Ir pasakykite man, prašau, ar gultai viešbutyje yra mokami? O ar prasminga imti „viskas įskaičiuota“?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Pasakykite man, kur geriausia nusipirkti arbatos: arbatos fabrike, parduotuvėse, prekybos centruose ar be muito? Prašau kas nors pasakyti kainas. Kas gėrė, pasakykite man – ar arbata tikrai geresnė nei mūsų, ar ji niekuo nesiskiria nuo mūsų?
prieš 12 metus  •  13 prenumeratorių 10 atsakymų
Pirmą kartą Šri Lankoje. Kokius egzotiškus vaisius rekomenduotumėte padovanoti artimiesiems? Ką dar galima pamatyti iš prieskonių. Kur geriau pirkti: turguose (ar jų yra?) ar parduotuvėse? Jei pritrūksta pinigų, tai kokias keliones pirkti ir kur gatvėje ar viešbutyje?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Gal galite pasakyti daiktų kainas (drabužiai, suvenyrai, ta pati arbata?)
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Prašau, pasakykite man, ar Šardžos ir Kolombo oro uostuose dirbate be muito visą parą? O kur Boryspilyje geriausios alkoholio kainos? Šardžoje? Kolombe?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 12 atsakymų
Pasakykite, prašau, kokių pirkinių tikėtis, apytiksles suvenyro kainas
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykite ar prie viešbučio yra barų, žuvies restoranų, turgų, ar galima nusipirkti vaisių ???Kur galiu vakare išeiti už viešbučio?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
kas pirko ir atvežė iš akmenų ar papuošalų iš Šri Lankos? Domina kainos ir kokybės santykis ar prekybos vietos?
prieš 13 metus  •  17 prenumeratorių 19 atsakymų
O kokia kokybė?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Sveiki, pasakykite man, kur Šri Lankoje geriausia įsigyti batikos, natūralių aliejų ir akmenų?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar