Klausimai apie Šri LankaOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šri Lanka
Patarkite, kur gruodį bus patogu ilsėtis? Kad būtų išvengta stiprių bangų ir lietaus. Kol žiūrime link Hikaduvos, Bentotos ir Unavatūnos... kur geriau?
prieš 5 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Apie Šri Lanką pasakoja patyrę – kada palankus metas lankytis, antraip spaudoje apie potvynių aukas visko pilna. Kokį viešbutį rekomenduotumėt?
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Prašau pasakyk man. Ar Kolombo oro uoste yra oro kondicionieriai ir oro sausintuvai? Į tokį klimatą skrendu pirmą kartą, pati esu astma. Aš susirūpinęs. Ar tiesa, kad buvimas oro uoste yra mokamas?
prieš 7 metus  •  12 prenumeratorių 13 atsakymų
Prašau pasakyk man. Mes su mama norime skristi į Šri Lanką. Ji serga bronchais ir yra alergiška drėgmei. Kaip jai ten bus, koks ten oras, ar lengva kvėpuoti?
prieš 7 metus  •  14 prenumeratorių 17 atsakymų
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 9 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena visiems! Atostogauti galima tik liepos mėnesį.... Sakykite, ar galiu šį sezoną aplankyti Šri Lankos šalį? Kaip lietus? Šiam laikotarpiui patraukliuose kurortuose naršyti neįmanoma. Man labiau patinka maži žali viešbučiai. Infrastruktūros ir lankytinų vietų prieinamumas yra sveikintinas! Ar gali padėti? Būčiau dėkingas už tai....
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kada geriausia skristi į Šri Lanką?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Į Šri Lanką vykstame pirmą kartą. Manau, kad tai bus lapkričio-gruodžio mėn. Kurią zoną pasirinkti norint plaukti vidutinėmis bangomis ir nepakliūti į lietų
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena! mes vaziuojame i Wadduwa nuo 08/03/14 14 dienu, lietaus sezonas labai neramina. kaip oras šiuo metu? prašau papasakok savo patirtį. Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Laba diena visiems! Trečiadienį skrendame į Hikaduvą. Pažiūrėjau į orą ir esu šokiruotas. Visą savaitę ir kitas 2 savaites lyja kiekvieną dieną. Kas ten dabar ar gyvena, atsakykite, ar tikrai kasdien lyja? Niekur neparašyta, kad jie trumpalaikiai, tiesiog „visą dieną debesuota ir lyja“ ((
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Labai tikiuosi atsakymo iš patyrusių "šrilankiečių"))) Birželio viduryje ilsimės Kalutaroje. Aš girdėjau apie lietaus sezoną šiuo metu, nerimauju dėl vandenyno, dėl didelių bangų ir nemokėjimo plaukti ... .. Pirmą kartą ilsimės Šri Lankoje, pasakykite man, kas ilsėjosi tokiu laikotarpiu vakarinėje Šri Lankos pakrantėje, koks šiuo metu yra vandenynas ir koks oras.... Iš anksto ačiū už atsakymus)
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 15 atsakymų
Papasakok, koks oras yra liepos pabaigoje – rugpjūčio pradžioje Hikaduvoje, antraip jau norime užsisakyti ir bijome, kad stipriai lis.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Man visiškai viskas įdomu.. o svarbiausia paplūdimys... ir lapkričio orai?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Važiuojam 5.11, pagal prognozę lis. Kas buvo Šri Lankoje Doge'o metu, ar tai gali per daug sugadinti pažintinę kelionę? Kaip suprantu, lietus visai ne toks kaip pas mus... Ačiū už atsakymus!
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 12 atsakymų
Sveiki visi, pasakykite, kas buvo Šri Lankoje lapkritį, koks ten oras, ar dažnai lyja?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar galite pasakyti, ko tikėtis iš oro rugsėjo mėnesį? iš karto po vestuvių skrendame į kelionę į Bentotą nuo 11.09 iki 20.09. Labai bijau, kad nenutrūks lietus (iš anksto ačiū!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Planuoju apžiūrėti šalį ir, žinoma, nusipirkti. Nesijaudinkite dėl lietaus
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakyk man, kas spalio pradžioje išvyko į Šri Lanką. Ar „lietaus sezonas“ baigiasi šiuo metu? Ir aš paklausiu kampanijos: dabar turime pasirinkimą - Tenzheran arba Royal Palm - ką patartumėte pirkti?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar