Klausimai apie Šri LankaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šri Lanka
Atvykus į Kolombą noriu nusipirkti 3 dienų ekskursiją po centrinę Lanką. Ir kad po to jie tuoj pat atvežtų į Hikaduvą į viešbutį. Ir geriausia su rusų gidu! Ar tai išvis tikra?
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 14 atsakymų
Lapkričio mėnesį ketiname važiuoti savaitei į Šri Lanką... neužtenka ir noriu bent kažką pamatyti, pažinti šalį!
prieš 5 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, kiek kainuoja ekskursijos ir kurias būtina aplankyti. Ar išsinuomojus paspirtuką galima apvažiuoti įdomias vietas. Kokius paplūdimius verta aplankyti? Ar galiu atsiskaityti kortele viešbutyje? Iš anksto dėkoju!
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 19 atsakymų
Gal kas turi kontaktų su geru gidu, kuris galėtų parodyti gražias vietas?
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Būtų įdomu ir nenuobodu važiuoti į ekskursijas
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Vykstame ilsėtis į Kalutarą, pasakykite kokios ekskursijos siūlomos ir jų apytikslė kaina. Iš anksto dėkoju.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Važiuojam nuo kovo 25 d. Laukiame patarimų!
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Noriu pamatyti daugiau
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų
Ką žiūrėti? Kurį kurortą pasirinkti, jei norime pamatyti daugiau?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Ieškau kelionių kompanionų 3 dienų kelionei po Šri Lanką. Aš būsiu 2014 m. kovo 7 d iki kovo 2 d. Kadangi Šri Lankoje nėra grupinių kelionių. Ir aš noriu pamatyti šalį, grupėje ji pigesnė nei viena. Svetlana.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Kokios vizos reikia į Šri Lanką? O kokios kelionės yra geriausios?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Kartu su draugu ieškome bendrakeleivių trijų dienų kelionei po salą. Beruwelloje būsime vasario 19 – kovo 5 dienomis. Planuojame porą dienų pailsėti, o po to vykti į ekskursiją. Norintys gali prisijungti.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar galėtumėte man pasakyti, kokias vietas galiu pamatyti su šiuo bilietu? Kiek tai kainuoja? Ataskaitose mačiau, kad 50 USD?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Atvykimas 01.28 d., 06.00 val. Turime 12 nakvynių, kurias galima išbraukti iš ekskursijų. Paprašykite rusakalbio gido. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Skrendame sausio 16 d. Pirmiausia norime pailsėti Hikaduvoje, o pasibaigus atostogoms norime pasivažinėti po salą su ekskursijomis. Esame 4 žmonės (iš jų 1 vaikas). Norėčiau sužinoti apytiksles gido paslaugų kainas. Kokias ekskursijas verta aplankyti? Būsime dėkingi visiems atsakiusiems!
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar galite pasakyti, kokiu atstumu yra Galle nuo Beruvalos? Ar galima į Galę nukeliauti tuk-tuk?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Jei įmanoma, norėčiau neutralių atsiliepimų apie šį asmenį. Ačiū, Aleksandrai
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Būsime kartu LONG BEACH RESORT 4 * viešbutyje nuo 12-17-13. iki 12/26/13.Norėčiau apžiūrėti šalį per 3-4 dienas.Esant galimybei duokite kontaktus su kuriais dabar galite aptarti ekskursijos programą ir kainą. Su pagarba, Nikolajus. paštas: [email protected]
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Norime sužinoti apytikslę ekskursijų kainą, kad galėtume susiplanuoti kelionės biudžetą
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kaip patekti iš Galle į Sinharadžą? Ar yra maršrutinis autobusas? Kiek laiko reikia eiti? Ar tik tuk-tuk? Kiek tai kainuoja?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Skrendame 11 naktų ir ilgų kelionių nenorėtume. Bet aš asmeniškai noriu eiti į arbatos plantacijas. Ar jie toli nuo Kalutaros? Ir netoliese pora įdomių ekskursijų. Ryte galite išvykti, o vakare būti viešbutyje. Pageidautina individualiai. Ir pasakyk man gerą rykštę Kalutaroje ir kaip jį rasti. Ką jie atveža iš Šri Lankos, be arbatos ir akmenų?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki, 2013.09.19 būsime šiame viešbutyje! Norime susipažinti su MŪSŲ ))) kelionėms į ekskursijas!!
prieš 11 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Ieškome gero rusakalbio gido! Rugsėjo 7 dieną skrendame į Bentotą 9 dienoms! Dėkoju!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar